Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Więcej informacji o naszych tabliczkach z numerem mieszkania

Mieszkania w budynkach wynajmowanych lub wspólnotach mieszkaniowych mają zazwyczaj tabliczkę z numerem na drzwiach. Zazwyczaj umieszczona jest na samej górze w prawym rogu drzwi wejściowych, ale może również znajdować się na skrzynce pocztowej lub obok domofonu przy wejściu, jeśli taki istnieje. Ten numer mieszkania jest częścią pełnego adresu i wskazuje na którym piętrze i gdzie na piętrze znajduje się mieszkanie.

Opis produktu tabliczek z numerem mieszkania

Sprzedawane przez nas tabliczki z numerem mieszkania są zazwyczaj wykonane z wygrawerowanego plastiku, ale można je również zamówić w materiałach takich jak mosiądz lub stal nierdzewna. Poniższe specyfikacje dotyczą tych materiałów:

Najbardziej popularną metodą mocowania tabliczek z numerem mieszkania jest taśma klejąca. Taśma ta jest wyjątkowo wytrzymała i nie odkleja się łatwo. Tabliczki z taśmą klejącą jako metodą mocowania mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Stwórz tabliczki z numerem mieszkania dokładnie tak, jak chcesz

U nas możesz stworzyć swoje tabliczki dokładnie tak, jak chcesz. Za pomocą naszego narzędzia do projektowania możesz wybrać między innymi rozmiar, materiał, wzór, kolor i metodę mocowania.

Nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz pytania lub wątpliwości, potrzebujesz pomocy z zamówieniem lub tworzeniem tabliczek z numerem mieszkania. Nasi eksperci ds. tabliczek chętnie udzielą Ci również porad i wiedzy na temat naszych materiałów i metod mocowania.

Skontaktuj się z nami pod adresem info@szyldmax.pl.

Co sądzą nasi klienci?