Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Więcej informacji.

Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Plakietki magnetyczne

Stwórz własną plakietka magnetyczna z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.

Gwarancja zadowolonego klienta
Niskie ceny
Szybka dostawa
Łatwe zamawianie
Kompensujemy nasze emisje dwutlenku węgla!

Oferujemy plakietki magnetyczne przywierające całą powierzchnią, na wierzchu chronione matową warstwą odporną na promieniowanie UV.

Nasze plakietki magnetyczne najlepiej trzymają się na czystych, suchych i gładkich powierzchniach.

Popularne przykłady

Created with Fabric.js 1.7.22 Clean Dirty

Plakietki magnetyczne

70 x 70 mm

56.65 PLN

Created with Fabric.js 1.7.22 Phone: 1023456 | Email: info@company.nl YOUR COMPANY Company Logo

Plakietki magnetyczne

350 x 150 mm

222.29 PLN

Created with Fabric.js 1.7.22

Plakietki magnetyczne

150 x 150 mm

122.16 PLN

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat plakietki magnetyczne

Plakietek magnetycznych można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Mają one bardzo szeroki zakres zastosowania. Można je na przykład umieścić na samochodzie. Wówczas mogą posłużyć jako reklama przedsiębiorstwa lub innej działalności umieszczona bezpośrednio na karoserii.

Możesz także zaprojektować własny magnes na lodówkę lub tabliczkę na magnes do umieszczenia na zmywarce i innych magnetycznych powierzchniach, np. białej tablicy.

Napisy na naszych plakietkach magnetycznych są drukowane cyfrowo. Można je zamówić w dowolnym kolorze. Plakietki mają grubość 0,6 mm i dostępne są w rozmiarach maksymalnie do 900 x 1500 mm. Najmniejszy rozmiar to 10 x 30 mm. W Szyldomacie możesz wgrać własną grafikę i zaprojektować kształt magnesu dokładnie według własnych oczekiwań.

Zakres zastosowania:

  • Na samochodzie: logo przedsiębiorstwa lub innej działalności do umieszczenia na samochodzie bądź informacja o nauce jazdy. Magnes można bez trudu umocować na powierzchni i z niej zdjąć. 
  • Zaprojektuj własne magnesy na lodówkę z zabawnym cytatem lub grafiką. Dzięki magnetycznej plakietce na zmywarce zawsze będzie wiadomo, czy wewnątrz są aktualnie czyste, czy brudne naczynia. Plakietkę można w dowolnym momencie umieścić lub zdjąć bez pozostawiania śladów. 
  • Zaprojektuj własny magnes do umieszczenia na zmywarce i innych magnetycznych powierzchniach, np. białej tablicy.

O czym warto pomyśleć:

Plakietki magnetyczne wytrzymują określony zakres temperatur: od ok. -30°C do +55°C. Maks. temperatura przez krótki czas: 65°C. Plakietek magnetycznych nie wolno pozostawiać na pojeździe przez długi czas ze względu na ryzyko uszkodzenia lakieru. Uwaga: zachodzi ryzyko, że przy wysokiej prędkości plakietka może odpaść od pojazdu. Należy pamiętać, że plakietki magnetyczne najlepiej trzymają się na czystych, suchych i gładkich powierzchniach. 

Dostępne metody mocowania

Magnes

Co sądzą nasi klienci?