Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat tabliczki akrylowe

Jeśli chcesz stworzyć ekskluzywne i profesjonalne wrażenie, tabliczki akrylowe będą idealnym materiałem (wcześniej produkt ten określaliśmy mianem „tabliczki z pleksi”). Nasze tabliczki akrylowe mają długi okres użytkowania.

Nadają się do użytku na zewnątrz pomieszczeń, ale można wykorzystać je również wewnątrz, przede wszystkim w środowisku biznesowym, aby wprowadzić nieco atmosfery luksusu. 

Tabliczki akrylowe są dostępne w dowolnym rozmiarze od 100 x 50 mm do 1400 x 900 mm. Są wykonane z przezroczystego akrylu o grubości 6 mm. Napis oraz grafika drukowane są cyfrowo bezpośrednio na tylniej stronie tabliczki.

Tabliczki można zamocować wkrętami lub w sposób bardziej ekskluzywny — uchwytami dystansowymi.

Zastosowanie

Tabliczki akrylowe (czy też pleksiglas) stosowane są, aby stworzyć ekskluzywne wrażenie. Częste zastosowanie:

  • Tabliczki firmowe — przede wszystkim umieszczane przy wejściu. Niektóre firmy zamawiają tabliczki akrylowe również w formie wizytówek na drzwi, oznaczeń toalety i innych miejsc, aby atmosfera luksusu zapanowała w całym biurze.
  • Pleksi nadaje się doskonale do tabliczek z numerem domu, tabliczek dekoracyjnych i innych do domu, które mają za zadanie podkreślić coś w wyjątkowy sposób.

Dostępne metody mocowania

Śruba
Śruba z osłonką
Odstęp od ściany
Uchwyt na flagę
Wisząca
Zawieszenie na stalowej lince z sufitu

Co sądzą nasi klienci?