Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki powitalne

Bez względu czy powiesisz ją w domu, w biurze czy w sklepie, zawsze będzie miłym akcentem witającym gości lub klientów. Tabliczka powitalna powinna mieć indywidualny charakter i witać gości lub klientów w miły i serdeczny sposób.

Wiele osób decyduje się wyłącznie na słowo „Witamy”, jednak dodając nieco więcej tekstu powitanie będzie jeszcze przyjemniejsze i bardziej osobiste. W firmie na tabliczce można dodać na przykład nazwę przedsiębiorstwa, działu lub osoby pracującej w danym biurze.

Tabliczki powitalne – różne teksty

Aby goście dobrze poczuli się w naszym domu, zwykle wystarczy proste „Witamy”. Jednak dodając kilka słów więcej, tabliczka może być serdeczniejsza i bardziej osobista. 

Nazwisko, rodzina, zawód 

Z pewnością duży napis „Witamy w gabinecie stomatologicznym dr. Kowalskiego” będzie o wiele milszym powitaniem pacjentów niż krótkie i sztywne „Witamy” umieszczone na małej tabliczce.

W domu możemy napisać po prostu „Witamy” lub też dodać nazwisko rodziny czy też imię i nazwisko właściciela domu. Dzięki temu powitanie będzie serdeczniejsze, a gość będzie mieć pewność, że dobrze trafił. 

Inny tekst 

Tabliczka powitalna może również zawierać inny tekst lub nawet przysłowie. Na przykład „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”, „Tutaj mieszkają zmęczeni rodzice i radosne dzieci” czy też „Dobrzy przyjaciele są zawsze mile widziani”. Można w ogóle uniknąć pisania słowa „Witamy”, aby powitanie było naprawdę oryginalne.

W restauracjach zdarza się bardzo często, że na tabliczce powitalnej dla gości znajduje się tekst: „Witamy – prosimy poczekać tutaj na obsługę, która wskaże Państwu stolik”.

Co sądzą nasi klienci?