Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Tabliczki powitalne

Stwórz własną tabliczka powitalna z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.
Gwarancja zadowolonego klienta
Niskie ceny
Szybka dostawa
Łatwe zamawianie
Kompensujemy nasze emisje dwutlenku węgla!

Bez względu czy powiesisz ją w domu, w biurze czy w sklepie, zawsze będzie miłym akcentem witającym gości lub klientów. Tabliczka powitalna powinna mieć indywidualny charakter i witać gości lub klientów w miły i serdeczny sposób.

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki powitalne

Wiele osób decyduje się wyłącznie na słowo „Witamy”, jednak dodając nieco więcej tekstu powitanie będzie jeszcze przyjemniejsze i bardziej osobiste. W firmie na tabliczce można dodać na przykład nazwę przedsiębiorstwa, działu lub osoby pracującej w danym biurze.

Tabliczki powitalne – różne teksty

Aby goście dobrze poczuli się w naszym domu, zwykle wystarczy proste „Witamy”. Jednak dodając kilka słów więcej, tabliczka może być serdeczniejsza i bardziej osobista. 

Nazwisko, rodzina, zawód 

Z pewnością duży napis „Witamy w gabinecie stomatologicznym dr. Kowalskiego” będzie o wiele milszym powitaniem pacjentów niż krótkie i sztywne „Witamy” umieszczone na małej tabliczce.

W domu możemy napisać po prostu „Witamy” lub też dodać nazwisko rodziny czy też imię i nazwisko właściciela domu. Dzięki temu powitanie będzie serdeczniejsze, a gość będzie mieć pewność, że dobrze trafił. 

Inny tekst 

Tabliczka powitalna może również zawierać inny tekst lub nawet przysłowie. Na przykład „Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej”, „Tutaj mieszkają zmęczeni rodzice i radosne dzieci” czy też „Dobrzy przyjaciele są zawsze mile widziani”. Można w ogóle uniknąć pisania słowa „Witamy”, aby powitanie było naprawdę oryginalne.

W restauracjach zdarza się bardzo często, że na tabliczce powitalnej dla gości znajduje się tekst: „Witamy – prosimy poczekać tutaj na obsługę, która wskaże Państwu stolik”.

Co sądzą nasi klienci?