Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki wskazujące kierunek

Gdzie mieści się recepcja? Jak daleko jest do budynku klubu lub którą trasę biegową należy wybrać, aby przebiec odpowiedni dystans? Dzięki wyraźnym kierunkowskazom nie będzie trzeba się nad tym zastanawiać. I nie ma tutaj znaczenia, czy kierunek trzeba oznaczyć wewnątrz, czy na zewnątrz budynku. 

Drogowskazy czy kierunkowskazy wskazują drogę/kierunek, w którym należy podążać. Zaprojektuj własny drogowskaz w naszym Szyldomacie. Możesz samodzielnie wybrać kolor, kształt oraz treść.

Kierunkowskazy – pamiętaj o następujących kwestiach:

Przekazując ważne informacje, należy zawsze być możliwie jak najbardziej precyzyjnym. Dla osoby zaznajomionej z terenem treść kierunkowskazu może być oczywista, jednak dla kogoś, kto podąża daną drogą po raz pierwszy – nie zawsze. 

Kierunek i odległość

Klasyczny drogowskaz informuje, w jakim kierunku należy podążać, aby dojść do gospodarstwa, sklepu czy budynku klubu. Może on stać na przykład przy większej drodze, informując o tym, gdzie należy z niej zjechać. Oprócz kierunku warto również dodać odległość. Dzięki temu spontaniczni goście nie zawrócą z drogi, jeśli po chwili nie dotrą do celu. 

Grafika

Często zdecydowanie lepiej jest zamiast tekstu na drogowskazie umieścić grafikę. Zwłaszcza, jeśli można posłużyć się ogólnie przyjętymi symbolami. Należą do nich na przykład chata leśna, toaleta, łowisko czy szlak turystyczny, które można oznaczyć piktogramami. Oczywiście użycie grafiki nie wyklucza umieszczenia na drogowskazie tekstu. Jeśli drogowskaz będzie zawierać piktogram, tekst oraz odległość do celu, z pewnością będzie bardzo czytelny. 

Co sądzą nasi klienci?