Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Tablice drogowe

Stwórz własną tablica drogowa z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.
Gwarancja zadowolonego klienta
Niskie ceny
Szybka dostawa
Łatwe zamawianie
Kompensujemy nasze emisje dwutlenku węgla!

Zaprojektowanie w naszym szyldomacie tablicy drogowej kierującej do spółdzielni mieszkaniowej czy też na użytek prywatny to prosty i skuteczny sposób przekazania konkretnych informacji kierowcom. 

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat tablice drogowe

Tablice drogowe mogą wskazywać miejsca parkingowe lub nakazywać zatrzymanie się w danym miejscu, oznaczać drogę prywatną lub nakazywać zmniejszenie prędkości. Odblaskowe tablice widoczne są również po ciemku.

W wielu przypadkach przypominają one standardowe znaki drogowe pod względem kształtu i kolorów. Czasami jednak dobrze jest umieścić na nich inny napis lub obrazek, dzięki czemu będą oryginalne i łatwiejsze w zrozumieniu przez uczestników ruchu drogowego.

Zamów tablicę drogową

Tablica ostrzegawcza 

To znaki ostrzegające przed czymś, powodujące, że kierowcy zwiększają skupienie na drodze i redukują prędkość. Mogą to być ostrzeżenia typu „Uwaga! Dzikie zwierzęta” czy też ostrzegające przed konkretnym gatunkiem zwierząt, np. jeżami, dzikami czy nawet żabami. Tablice ostrzegawcze mają często czerwone obramowanie, żółte tło i kształt trójkąta.

Znaki nakazu 

Znak nakazu informuje o wymogu lub napomina do czegoś. Może to być na przykład informacja o konieczności noszenia odzieży ochronnej, sposobie dozwolonej jazdy czy też godzinach, w których wolno gdzieś parkować. Takie tablice mają zwykle białe obramowanie, niebieskie tło i są okrągłe.  

Tablica informacyjna 

Można nimi oznaczyć miejscowość, pchli targ czy sklep. Profesjonalna tablica drogowa o charakterze informacyjnym ma zwykle białe obramowanie, niebieskie tło i biały tekst.

Jednak planując zakup takiej tablicy należy pamiętać, że na publicznych drogach nie wolno stawiać tablic przypominających miejskie znaki drogowe. Jeśli zachodzi ryzyko, że kierowcy mogą się rozproszyć lub zostać wprowadzeni w błąd, widząc taką tablicę, wówczas jej postawienie stanowi zagrożenie w ruchu.

W naszym szyldomacie możesz zamówić aluminiowe tablice drogowe z odblaskowym tłem i tekstem, które będą doskonale widoczne dla kierowców.

Co sądzą nasi klienci?