Dwustronne tabliczki

Stwórz własną dwustronna tabliczka z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.

Łatwe zamawianie
Szybka dostawa
Niskie ceny
Gwarancja zadowolonego klienta
100 % Kompensacja szkód klimatycznych

Popularne przykłady dwustronne tabliczki

Created with Fabric.js 3.4.0
Created with Fabric.js 3.4.0

Dwustronne tabliczki

200 x 150 mm, Tworzywo sztuczne

149.89 PLN z VAT

Created with Fabric.js 3.4.0
Created with Fabric.js 3.4.0

Dwustronne tabliczki

300 x 150 mm, Aluminium

263.79 PLN z VAT

Created with Fabric.js 3.4.0
Created with Fabric.js 3.4.0

Dwustronne tabliczki

200 x 100 mm, Tworzywo sztuczne

190.49 PLN z VAT

Created with Fabric.js 3.4.0
Created with Fabric.js 3.4.0

Dwustronne tabliczki

180 x 180 mm, Tworzywo sztuczne

215.89 PLN z VAT

Created with Fabric.js 3.5.1
Created with Fabric.js 3.5.1

Dwustronne tabliczki

250 x 350 mm

332.19 PLN z VAT

Created with Fabric.js 3.5.1
Created with Fabric.js 3.5.1

Dwustronne tabliczki

250 x 100 mm

197.89 PLN z VAT

Created with Fabric.js 3.5.1
Created with Fabric.js 3.5.1

Dwustronne tabliczki

180 x 160 mm, Tworzywo sztuczne

209.69 PLN z VAT

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat dwustronne tabliczki

Dwustronne tablice to idealna opcja dla osób, które potrzebują szyldu z informacją po obu stronach. Oferujemy dwustronne tablice z aluminium, tworzywa sztucznego i papieru/tektury (Eco Board).

Motyw drukowany jest cyfrowo w dowolnym kolorze na powierzchni tablicy. Dobór najlepszego materiału zależy od przeznaczenia tablicy oraz miejsca jej umieszczenia. U nas dostępne są trzy różne materiały. Więcej informacji poniżej.

Katz Display Board – opcja przyjazna środowisku

Katz Display Board to stabilny, niedrogi i przyjazny środowisku materiał, który produkuje się z wysokiej jakości kartonu i wypełnienia z włókien drewnianych. Obie strony są laminowane i mają równomierną powierzchnię papierową (na bazie sklejonej tektury, matowa powierzchnia) dla najlepszego odwzorowania kolorów. Tablice mają 2 mm grubości i są drukowane cyfrowo.

Dwustronna tablica Katz Display Board nadaje się doskonale do prezentacji informacji wewnątrz budynków, np. w sklepie, na targach czy w oknie wystawowym. Ze względu na niewielką wagę i dobrą sztywność tablicę można zwiesić z sufitu. Wiszące tablice są idealne do przekazania informacji w sklepach, na targach lub podczas imprez o charakterze marketingowym. Komunikat zwraca uwagę i jest widoczny z obu stron. W Szyldomacie możesz zaprojektować tablice w rozmiarze 700 x 1000 mm.

Tablica Katz Display Board jest produktem wykonanym z przyjaznego środowisku papieru/tektury oraz można go odzyskać w postaci energii po spaleniu. Płyty mają certyfikat PEFC i nie zawierają żadnych dodatków toksycznych.

Dwustronne tabliczki aluminiowe

Jeśli potrzebujesz dwustronnej tabliczki aluminiowej, możesz taką zamówić w Szyldomacie. Nasze dwustronne tabliczki wykonane są z kompozytu aluminiowego (Gobond), czyli płyty polietylenowej z warstwą aluminium o grubości od 0,18 do 0,3 mm. Materiał ma grubość 3 mm i można go zamówić w rozmiarach od 70 x 30 mm do 1400 x 1400 mm. Kompozyt aluminiowy to niedrogi materiał, który doskonale nadaje się do druku i ekspozycji, zwłaszcza gdy potrzeba stabilnej tabliczki do wystroju sklepu lub firmy.Tabliczka tego typu nadaje się zarówno do wewnątrz (jako dekoracja), jak i na zewnątrz. Podobnie jak inne nasze tabliczki aluminiowe, tabliczki dwustronne są wysokiej jakości, chociaż ich trwałość jest nieco krótsza – 3 do 5 lat.Do wyboru powierzchnia ze szczotkowanego aluminium, biała/matowa lub kolorowa. Tabliczki można łatwo zawiesić lub zamocować na stojąco przy ścianie, np. na naszym uchwycie na flagę. Wybierz preferowaną metodę mocowania w Szyldomacie.

Dwustronne tabliczki z tworzywa z kolorowym nadrukiem

Jeśli potrzebujesz dwustronnej tabliczki z tworzywa, możesz taką zamówić w Szyldomacie. Nasze plastikowe tabliczki z kolorowym nadrukiem produkowane są ze spienionego PVC (Forex). Jest to niedroga opcja dla osób poszukujących elastycznego, lecz mimo wszystko relatywnie sztywnego i lekkiego materiału. Nasze plastikowe tabliczki mogą mieć rozmiary od min. 70 x 30 mm do maks. 1000 x 1000 mm.

Wszystkie tabliczki mają 3 mm grubości. Takie tabliczki można zamówić z mocowaniem na śruby, taśmę, z uchwytem na flagę lub do zawieszenia. Naszych plastikowych tabliczek z kolorowym nadrukiem można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, jednak wytrzymają zdecydowanie dłużej przy używaniu wewnątrz. Trwałość przy użytku na zewnątrz to około 1–3 lat.

Zakres zastosowania:

Dwustronne tabliczki są idealne, gdy informacje na nich umieszczone muszą być widoczne z obu stron. Taką tabliczkę można zawiesić (na haczyku lub łańcuszku) lub umocować do ściany. Standardowy zakres zastosowania: kierunkowskazy, tablice uliczne, tablice sklepowe, drogowskazy, tablice targowe itp.

Dostępne metody mocowania

Uchwyt na flagę
Wisząca
Zawieszenie na stalowej lince z sufitu

Co sądzą nasi klienci?