Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki dekoracyjne

Tabliczki dekoracyjne służą przede wszystkim do ozdoby i stanowią element wystroju wnętrz podobnie jak inne sprzęty domowe. Poza tym często zwracają uwagę gości, jeśli przekazują jakąś treść. Mogą na przykład dotyczyć samego domu lub jego mieszkańców. Innymi słowy, aby tabliczka spełniła swoje podstawowe zadanie, trzeba dobrze przemyśleć zarówno jej wygląd, jak i treść.

Zdobienie wnętrza domu tabliczkami dekoracyjnymi staje się ostatnio coraz bardziej popularne. Tabliczki dekoracyjne to prosty, tani i łatwy sposób na wprowadzenie zmian w wystroju wnętrz, a ponadto łatwo je wymienić. Niektóre tabliczki używane są tylko po to, aby stworzyć odpowiedni nastrój w domu, inne pełnią też funkcje praktyczne.

Przykłady typowych tabliczek dekoracyjnych

Tabliczki z cytatami

Tabliczki z cytatami mogą być zarówno zabawne, jak i skłaniać do przemyśleń. W obu przypadkach znajdzie się na nich znany cytat. Można umieścić na nich również powiedzenie swojego dziecka.

Tabliczki do sypialni

W sypialniach najczęściej umieszcza się tabliczki, których treść wywołuje poczucie harmonii i spokoju. Klasycznym przykładem takiej tabliczki jest prośba o zachowanie ciszy, aby najmłodsi członkowie rodziny mogli spokojnie spać. 

Tabliczki humorystyczne

W tej kategorii znajdują się tabliczki z bardzo różnymi cytatami, przysłowiami lub przypomnieniami. Tutaj można w pełni puścić wodze fantazji. O tym, jak bardzo zabawna jest treść tabliczki decydują przede wszystkim okoliczności, jednak zdarza się również, że sam napis jest po prostu dowcipny.

Tabliczki do łazienki

Tabliczka do łazienki może przyjąć formę małego napisu „WC” umieszczanego na drzwiach. Jednak tabliczka stanie się ozdobą dopiero wtedy, jeśli poświęcimy czas i uwagę na jej zaprojektowanie, tak aby pasowała do całego wnętrza. Pamiętaj, aby tabliczka na drzwiach łazienki odpowiadała stylem tabliczkom wewnątrz, na przykład tym wskazującym właściciela ręcznika.

Co sądzą nasi klienci?