Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki o psie

Istnieje wiele rodzajów tabliczek dotyczących psów. Może być to tabliczka z imieniem psa, którą doczepia się do obroży. Część właścicieli psów poszukuje tabliczek, które informują otoczenie o sprawach związanych z psem, np. „Uwag! Pies” czy też „Zakaz wyprowadzania psów”. 

Oferujemy bardzo szeroką ofertę tabliczek o psach, które można dostosować pod względem umieszczonej na nich treści, materiału wykonania i wyglądu.

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka i jedno z najpopularniejszych zwierząt domowych. Oprócz dotrzymywania towarzystwa pies może również pełnić szereg innych funkcji. Psy strzegą terenu i tropią ślad, mogą też być przewodnikami osoby niewidomej. Dzięki bogatej ofercie tabliczek możesz wybrać taką, która będzie pasować dokładnie do Twoich potrzeb. 

„Uwaga! Pies” lub „Psy mile widziane”?

Najczęściej widuje się tabliczki z napisem „Uwaga! Pies”. Służą one jako przestroga dla gości, a także jako odstraszacz dla złodziei, informując ich, że domu strzeże pies.  Jeśli chcesz zaprojektować bardziej oryginalną tabliczkę o podobnej treści, możesz zdecydować się na np. „Uwaga! Miły piesek”. Być może taki napis nie odstraszy złodziei, ale będzie wystarczającym ostrzeżeniem dla osób bojących się psów, wkraczających na naszą posesję. 

Tabliczka o psie, która pełni wręcz przeciwną funkcję, to imię psa, umieszczone na jego zagrodzie czy kojcu, która wita gości w domu psa. Jak chcesz, aby Twoi goście (ci mile i niemile widziani) postrzegali Twojego psa? Zaprojektuj tabliczkę, mając to na względzie. 

Co sądzą nasi klienci?