Napisy winylowe

Stwórz własną napis winylowy z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.

Łatwe zamawianie
Szybka dostawa
Niskie ceny
Gwarancja zadowolonego klienta
100 % Kompensacja szkód klimatycznych

Popularne przykłady napisy winylowe

Created with Fabric.js 1.7.9

Napisy winylowe

80 x 80 mm, Winyl

67.99 PLN z VAT

Dostosuj
Created with Fabric.js 1.7.9 We do not have closed for lunch Monday - Friday 10 - 18 Saturday 10 - 16 Sunday - Closed Welcome! OPEN

Napisy winylowe

300 x 350 mm, Winyl

119.89 PLN z VAT

Created with Fabric.js 1.7.9 SALE

Napisy winylowe

200 x 119 mm, Winyl

55.99 PLN z VAT

Dostosuj
Created with Fabric.js 1.7.9 Szyldmax.pl

Napisy winylowe

467 x 119 mm, Winyl

82.29 PLN z VAT

Created with Fabric.js 3.6.3

Napisy winylowe

400 x 200 mm, Winyl

136.99 PLN z VAT

Created with Fabric.js 4.5.1

Napisy winylowe

150 x 50 mm, Winyl

42.09 PLN z VAT

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat napisy winylowe

Napis winylowy to napis i grafika wycięte w folii winylowej, dzięki czemu spodoba się każdemu, kto potrzebuje naklejki bez tła. Napis winylowy można umieścić przykładowo na ścianie, szybie lub samochodzie. Oferujemy napisy winylowe w rozmiarach od 30 x 30 mm do 3000 x 550 mm.

Zaletą napisu winylowego jest brak tła, który sprawia, że wspaniale prezentuje się na szybie okiennej lub innym podobnym podłożu. Jednokolorowy napis i grafikę bez drobnych szczegółów można zamówić w formie napisu winylowego, jednak jeśli grafika jest szczegółowa lub różnokolorowa, zamów naklejkę. Jeśli nie masz pewności, czy grafika nie jest zbyt szczegółowa, prześlij ją do oceny do naszego działu obsługi klienta.

Oferujemy również napis winylowy w odbiciu lustrzanym do naklejenia po wewnętrznej stronie szyby okiennej lub samochodowej. Można go wygenerować w Szyldomacie, wybierając odbicie lustrzane w sekcji „Tekst”.

Zastosowanie

Napis winylowy będzie najlepszą opcją zawsze wtedy, gdy trzeba wyeksponować coś bezpośrednio na szybie okiennej lub samochodowej. Częste zastosowanie:

  • Reklamy firmowe — przede wszystkim do oznakowania samochodów firmowych lub szyb okiennych w lokalach.
  • Restauracje, sklepy czy kawiarnie często promują swoją działalność bezpośrednio na drzwiach wejściowych lub szybach okiennych – wówczas napis winylowy jest dobrym rozwiązaniem.

Naklejanie

Instrukcja naklejania napisu winylowego znajduje się na tym filmie. Rakla widoczna na filmie dołączana jest do każdego zamówienia.

Uwaga: powierzchnia do naklejenia napisu winylowego musi być sucha, czysta i odtłuszczona, dlatego zawsze na początku oczyść ją i usuń ewentualny tłuszcz.

Dostępne metody mocowania

Samoprzylepna

Co sądzą nasi klienci?