Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat afisze

Afisze, zwane również planszami lub plakatami, to idealny produkt dla osób, które chcą przekazać określony komunikat w niedrogi i prosty sposób.

Afisze w większym formacie często używane są podczas targów, koncertów czy innych imprez w celu zwrócenia uwagi lub przedstawienia informacji. Afisze można bez trudu umieścić w oknie wystawowym, na ścianie, drzwiach czy tablicy ogłoszeń. Zwykle umieszcza się je w publicznym miejscu, np. centrum handlowym, restauracji czy sklepie. Sklepy i przedsiębiorstwa zwykle przygotowują plakaty reklamowe w celu rozpropagowania marki czy zareklamowania nowego produktu bądź usługi. Plakaty w mniejszym formacie znajdują zastosowanie w domach jako estetyczny element wystroju wnętrz. Zaprojektuj własny plakat reklamowy, promocyjny, wyborczy, koncertowy czy też do domu, w wybranym formacie i z wybranym motywem!

Nasz Szyldomat oferuje Ci wiele możliwości, samodzielnie wybierasz kolory, kształty i wymiary. Wgraj własną grafikę lub wybierz coś z naszych obrazów w Szyldomacie. Nasze afisze mogą mieć rozmiary od min. 100 x 100 mm do maks. 4000 x 1200 mm. Są drukowane cyfrowo po jednej stronie. Materiał plakatu to papier fotograficzny wysokiej jakości o grubości 0,214 mm (214 μm). Naszych plakatów można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, jednak wytrzymają zdecydowanie dłużej przy używaniu wewnątrz. Wytrzymałość podczas użytkowania na zewnątrz wynosi trzy miesiące.

Zastosowanie

  • Plakaty to doskonały produkt dla przedsiębiorstw i sklepów, które chcą zareklamować markę, produkt lub usługę. Plakat w większym formacie zwraca uwagę i inspiruje.
  • Projektuj unikalne plakaty promocyjne, na targi, koncerty, urodziny i inne okazje.
  • Zaprojektuj plakaty do sypialni, salonu, kuchni, pokoju dziecięcego lub biura. Plakat to prosty i niedrogi sposób, aby ożywić pustą ścianę.

Co sądzą nasi klienci?