Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Afisze

Afisze, zwane również planszami lub plakatami, to idealny produkt dla osób, które chcą przekazać określony komunikat w niedrogi i prosty sposób. Afisze w większym formacie często używane są podczas targów, koncertów czy innych imprez w celu zwrócenia uwagi lub przedstawienia informacji. Afisze można bez trudu umieścić w oknie wystawowym, na ścianie, drzwiach czy tablicy ogłoszeń. Zwykle umieszcza się je w publicznym miejscu, np. centrum handlowym, restauracji czy sklepie. Sklepy i przedsiębiorstwa zwykle przygotowują plakaty reklamowe w celu rozpropagowania marki czy zareklamowania nowego produktu bądź usługi. Plakaty w mniejszym formacie znajdują zastosowanie w domach jako estetyczny element wystroju wnętrz. Zaprojektuj własny plakat reklamowy, promocyjny, wyborczy, koncertowy czy też do domu, w wybranym formacie i z wybranym motywem!

Więcej
Zacznij projektować tabliczkę

Przykład Afisze

Created with Fabric.js 3.4.0

Afisz

320 x 450 mm

45.39 PLN

Created with Fabric.js 3.4.0

Afisz

300 x 400 mm

42.99 PLN

Created with Fabric.js 3.4.0

Afisz

250 x 300 mm

38.49 PLN

Created with Fabric.js 3.4.0

Afisz

350 x 500 mm

48.49 PLN

Nasz Szyldomat oferuje Ci wiele możliwości, samodzielnie wybierasz kolory, kształty i wymiary. Wgraj własną grafikę lub wybierz coś z naszych obrazów w Szyldomacie. Nasze afisze mogą mieć rozmiary od min. 100 x 100 mm do maks. 4000 x 1200 mm. Są drukowane cyfrowo po jednej stronie. Materiał plakatu to papier fotograficzny wysokiej jakości o grubości 0,192 mm (192μ). Naszych plakatów można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, jednak wytrzymają zdecydowanie dłużej przy używaniu wewnątrz. Wytrzymałość podczas użytkowania na zewnątrz wynosi trzy miesiące.

Zastosowanie

  • Plakaty to doskonały produkt dla przedsiębiorstw i sklepów, które chcą zareklamować markę, produkt lub usługę. Plakat w większym formacie zwraca uwagę i inspiruje.
  • Projektuj unikalne plakaty promocyjne, na targi, koncerty, urodziny i inne okazje.
  • Zaprojektuj plakaty do sypialni, salonu, kuchni, pokoju dziecięcego lub biura. Plakat to prosty i niedrogi sposób, aby ożywić pustą ścianę.

Co sądzą nasi klienci?