Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Więcej informacji.

Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Afisze

Stwórz własną afisze z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.

Gwarancja zadowolonego klienta
Niskie ceny
Szybka dostawa
Łatwe zamawianie
Kompensujemy nasze emisje dwutlenku węgla!

Afisze, zwane również planszami lub plakatami, to idealny produkt dla osób, które chcą przekazać określony komunikat w niedrogi i prosty sposób.

Popularne przykłady

Created with Fabric.js 3.4.0

Afisze

320 x 450 mm

48.78 PLN

Created with Fabric.js 3.4.0

Afisze

300 x 400 mm

46.30 PLN

Created with Fabric.js 3.4.0

Afisze

250 x 300 mm

41.68 PLN

Created with Fabric.js 3.4.0

Afisze

350 x 500 mm

51.96 PLN

Created with Fabric.js 3.6.3

Afisze

130 x 180 mm

26.55 PLN

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat afisze

Afisze w większym formacie często używane są podczas targów, koncertów czy innych imprez w celu zwrócenia uwagi lub przedstawienia informacji. Afisze można bez trudu umieścić w oknie wystawowym, na ścianie, drzwiach czy tablicy ogłoszeń. Zwykle umieszcza się je w publicznym miejscu, np. centrum handlowym, restauracji czy sklepie. Sklepy i przedsiębiorstwa zwykle przygotowują plakaty reklamowe w celu rozpropagowania marki czy zareklamowania nowego produktu bądź usługi. Plakaty w mniejszym formacie znajdują zastosowanie w domach jako estetyczny element wystroju wnętrz. Zaprojektuj własny plakat reklamowy, promocyjny, wyborczy, koncertowy czy też do domu, w wybranym formacie i z wybranym motywem!

Nasz Szyldomat oferuje Ci wiele możliwości, samodzielnie wybierasz kolory, kształty i wymiary. Wgraj własną grafikę lub wybierz coś z naszych obrazów w Szyldomacie. Nasze afisze mogą mieć rozmiary od min. 100 x 100 mm do maks. 4000 x 1200 mm. Są drukowane cyfrowo po jednej stronie. Materiał plakatu to papier fotograficzny wysokiej jakości o grubości 0,192 mm (192μ). Naszych plakatów można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, jednak wytrzymają zdecydowanie dłużej przy używaniu wewnątrz. Wytrzymałość podczas użytkowania na zewnątrz wynosi trzy miesiące.

Zastosowanie

  • Plakaty to doskonały produkt dla przedsiębiorstw i sklepów, które chcą zareklamować markę, produkt lub usługę. Plakat w większym formacie zwraca uwagę i inspiruje.
  • Projektuj unikalne plakaty promocyjne, na targi, koncerty, urodziny i inne okazje.
  • Zaprojektuj plakaty do sypialni, salonu, kuchni, pokoju dziecięcego lub biura. Plakat to prosty i niedrogi sposób, aby ożywić pustą ścianę.

Dostępne metody mocowania

Co sądzą nasi klienci?