Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat tabliczki ze stali nierdzewnej

Tabliczki ze stali nierdzewnej to najlepsza opcja do oznakowania miejsc, które są narażone na trudne warunki. Nasze tabliczki ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzają się do wszelkich form znakowania w miejscu przemysłowym, na instalacjach i innych obiektach, ale także do oznaczenia części maszyn i urządzeń.

Tabliczki są wykonane ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej i wykonane metodą wykrawania laserowego. Tabliczka ze stali nierdzewnej sprawdzi się praktycznie w każdym środowisku, dzięki czemu nie musisz się martwić o jej zużycie przez warunki panujące na zewnątrz. Materiał jest odporny na wysokie temperatury, zużycie i chemikalia.

Zamów tabliczki ze stali nierdzewnej online

Zaprojektuj w prosty sposób własne tabliczki ze stali nierdzewnej w różnej formie za pomocą naszego narzędzia do projektowania. Nasze szyldy ze stali nierdzewnej można zamówić w trzech różnych rozmiarach. Wszystkie tabliczki posiadają otwory o średnicy 3,5 mm, dzięki czemu można łatwo zamontować tabliczki na dowolnej powierzchni. W naszym Szyldomacie możesz szybko i łatwo zamówić tabliczki ze stali nierdzewnej z dowolnym tekstem i projektem według własnych potrzeb. Stwórz tabliczkę znamionową z numerami, literami, certyfikatem lub logo.

U nas możesz zamówić całą serię tabliczek z numerami lub jedną tabliczkę znamionową. Chcesz złożyć zamówienie na większą partię tabliczek ze stali nierdzewnej? Nasza obsługa klienta z przyjemnością pomoże Ci złożyć zamówienie lub sporządzić wycenę, niezależnie od tego, czy zamawiasz jako osoba fizyczna, czy jako firma.

Dostępne metody mocowania

Śruba
Taśma
Wisząca
Kółko na klucze
Haczyk S

Co sądzą nasi klienci?