Tabliczki o zwierzętach

Stwórz własną tabliczka o zwierzętach z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.

Łatwe zamawianie
Szybka dostawa
Niskie ceny
Gwarancja zadowolonego klienta
100 % Kompensacja szkód klimatycznych

Popularne przykłady tabliczki o zwierzętach

Created with Fabric.js 4.5.1

Tabliczki plastikowe

285 x 220 mm

265.19 PLN z VAT

Dostosuj
Created with Fabric.js 4.5.1

Tabliczki plastikowe

35 x 25 mm

10.89 PLN z VAT

Created with Fabric.js 4.5.1

Tabliczki plastikowe

150 x 150 mm

131.99 PLN z VAT

Created with Fabric.js 4.5.1

Tabliczki plastikowe

150 x 90 mm

95.79 PLN z VAT

Created with Fabric.js 4.5.1

Tabliczki ze stali nierdzewnej

30 x 30 mm, Stal nierdzewna

25.49 PLN z VAT

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki o zwierzętach

Gdzie wolno kąpać się psom? Jak nazywa się królik i jak poinformować kierowców, że o świcie po tej drodze często spacerują zwierzęta? Umieszczając tabliczkę o zwierzętach, przekazujesz otoczeniu jednoznaczną informację. W naszym Szyldomacie możesz przygotować oryginalne tabliczki o zwierzętach, na przykład imienne lub ostrzegające w intensywnych kolorach. Wybierz tekst, kolor i kształt i zaprojektuj taką tabliczkę, jakiej potrzebujesz.

Tabliczki o zwierzętach mogą mieć różnorakie zastosowania. Może to być malutka tabliczka z imieniem królika umieszczona na jego klatce lub duża tablica ostrzegawcza. Zastanów się, gdzie ma być umieszczona tabliczka i jaką treść ma przekazywać.

Różne rodzaje tabliczek o zwierzętach

Tabliczka imienna

Jednym z rodzajów tabliczek o zwierzętach, które często wiesza się w domu, są tabliczki z imieniem ulubieńca. Przykładem jest tabliczka z imieniem królika na klatkę lub imieniem psa do przyczepienia do obroży. 

Ostrzeżenie

Jeśli chcesz ostrzec uczestników ruchu, że w pobliżu drogi lub na niej może nagle pojawić się zwierzę, możesz przekazać to ostrzeżenie na tabliczce przypominającej znaki ostrzegawcze stosowane w ruchu drogowym. Dlatego takie tabliczki często mają kształt trójkąta, czerwone obramowanie i czarną postać zwierzęcia na żółtym tle. Prawdopodobnie jest to najskuteczniejszy sposób ostrzeżenia kierowców, aby bardziej uważali na zwierzęta na drodze.

W innych krajach ostrzeżenia częściej przyjmują postać żółtych rombów. Umieszczając sylwetkę konkretnego zwierzęcia, informuje się kierowców, czego powinni się spodziewać na drodze.

Tabliczki ostrzegawcze o zwierzętach spotyka się również na bramach wejściowych do gospodarstw, gdzie zwierzęta chodzą na wolności. Na przykład „Uwaga! Pies” – chociaż istnieje wiele różnych napisów, które można umieścić na tabliczce, ostrzegając przed danym czworonogiem. 

Tabliczka z zakazem

W niektórych sytuacjach należy poinformować otoczenie o zakazie wprowadzania zwierząt do określonych miejsc. Może być to uzasadnione wieloma przyczynami, np. alergiami lub zasadami zachowania higieny lub też po prostu lękiem przed kotem lub psem. Zwykle umieszcza się też tabliczki informujące o zakazie wprowadzania psów do lokalu, także wtedy, gdy do lokalu nie wolno wprowadzać żadnych zwierząt. 

Co sądzą nasi klienci?