Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Tabliczki biurowe

Stwórz własną tabliczka biurowa z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.
Gwarancja zadowolonego klienta
Niskie ceny
Szybka dostawa
Łatwe zamawianie
Kompensujemy nasze emisje dwutlenku węgla!

W firmie, gdzie mieści się wiele biur, często znajduje się wiele rodzajów tabliczek. Zaprowadź porządek w magazynie, poinformuj, kto pracuje w danym pomieszczeniu lub oznacz salę konferencyjną. Tabliczki biurowe mogą pełnić wiele różnych funkcji. Jedyne, o czym należy pamiętać to jednolity styl wszystkich tabliczek przekazujących podobną treść.

Popularne przykłady tabliczki biurowe

Created with Fabric.js 3.6.3

Tabliczki plastikowe

80 x 80 mm

41.41 PLN

Created with Fabric.js 3.6.3

Tabliczki akrylowe

250 x 60 mm

184.45 PLN

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki biurowe

Tabliczka biurowa może równie dobrze pełnić rolę informacyjną, np. wskazując drogę, jak i przypominającą. Dobór tabliczek zależy przede wszystkim od rodzaju działalności prowadzonej przez biuro.

Tabliczki biurowe – kilka przykładów

Odpowiednia osoba

w większości biur na drzwiach znajdują się tabliczki imienne. Czasami zawierają one jedynie imię i nazwisko osób pracujących w danym pomieszczeniu, inne prezentują również ich stanowisko lub dział. 

Odpowiednia droga

w większych firmach dobrze jest umieścić tabliczki biurowe wskazujące gościom (i personelowi) właściwy kierunek. Najczęściej prowadzą one do recepcji lub toalet. Jednak warto również oznaczyć drogę do różnych działów w przedsiębiorstwie. 

Odpowiedni poziom dźwięku

jeśli w danym pomieszczeniu odbywa się konferencja, rozmowa kwalifikacyjna lub podobne wydarzenie, osoby przebywające w pobliżu powinny zachowywać się odpowiednio cicho. Stąd warto zawsze mieć pod ręką tabliczkę z napisem „Nie przeszkadzać”, aby móc umieścić ją na drzwiach pomieszczenia, kiedy wymagana jest cisza ze strony osób przebywających w pobliżu.

Odpowiednie rzeczy w odpowiednim miejscu

wiele osób kojarzy tabliczki oznaczające różne produkty z ogromnymi pomieszczeniami magazynowymi. Jednak nawet w małych pokojach może być nieporządek. Zaprojektuj prostą i czytelną tabliczkę biurową wskazującą miejsce poszczególnych przedmiotów. Dzięki temu zapanuje ład i porządek, co naprawdę przydaje się w biurze.

Co sądzą nasi klienci?