Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki o kocie

Kot jest członkiem rodziny i powinien mieć tabliczkę z imieniem umieszczoną na swojej kuwecie, przy miseczce lub w miejscu, gdzie lubi spać.

Oprócz tabliczek z imieniem kota, często właściciele tych czworonogów zamawiają tabliczki ostrzegające kierowców przed biegającymi kotami, prosząc aby uważali podczas jazdy.

Zaprojektuj własną tabliczkę, uwzględniając swoje – oraz kota – potrzeby.

Przykłady tabliczek o kotach

Tabliczka imienna na kuwecie, tabliczka ostrzegawcza prosząca kierowców, aby zwolnili lub ostrzegająca przed kotem strzegącym domu – lista pomysłów jest naprawdę długa. Poniżej znajdują się przykłady najczęściej zamawianych tabliczek. 

Tabliczka ostrzegawcza o kocie

To najczęściej występujący rodzaj tabliczek, które są powiązane z kotami. Służy ona do informowania kierowców o biegającym po okolicy kocie i nakłania ich do większej ostrożności i spokojniejszej jazdy. Często przypomina znak drogowy, jednak nieco zmodyfikowany. Tutaj znajdują się klasyczne tabliczki ostrzegawcze z figurką kota na żółtym tle. Inną możliwością jest tabliczka z przejściem dla pieszych, na którym znajduje się kot lub z napisem: „Jedź powoli – bawiące się koty”. 

Ostrzeżenie przed kotem

Przypomina często stosowane tabliczki ostrzegające przed psem, stosowane, aby ostrzec gości bojących się tych zwierząt. Istnieje wiele osób, które boją się kotów i dlatego warto umieścić tabliczkę, która będzie informować gości, że w domu mieszka kot. 

Jeśli się zgubię

Bardzo praktyczną tabliczką dla kota jest mała płytka umieszczana na obroży. Jeśli kot się zgubi, osoba, która go znajdzie, będzie mogła zadzwonić na numer podany na tabliczce i w ten sposób zagubione zwierzę szybko powróci do domu. 

Co sądzą nasi klienci?