Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat tabliczki wykrawane konturowo

Nasze tabliczki wykrawane konturowo są wykonane z tworzywa o grubości 3,2 mm i można je zamówić w kolorze czarnym i białym. Materiał to akryl (PMMA).

W Szyldomacie możesz zaprojektować wykrawane konturowo litery lub cyfry o wymiarach od 15 mm do 570 mm (wymiary można zmienić w zależności od długości tekstu).

Wykrawana konturowo tabliczka z samoprzylepnym tyłem do umocowania na ścianie, drzwiach i innych płaskich powierzchniach. Taśma ma mocne właściwości samoprzylepne i jest wykonana ze stabilnego i odpornego na zarysowania i promieniowanie UV materiału do użytku na zewnątrz i wewnątrz.

Litery wykrawane konturowo

Wykrawane konturowo litery pasują do domu, firmy lub sklepu. Można je zawiesić na przykład na drzwiach lub na ścianie. Tego typu litery sprawiają eleganckie i profesjonalne wrażenie i często są używane w wejściach, biurach, restauracjach, hotelach lub recepcjach jako tablice informacyjne, ale mogą być również używane w domu do celów dekoracyjnych. Zaprojektuj własne litery, używając wybranej czcionki i rozmiaru. Oznacz drogę do kawiarni, toalety lub części budynku, gdzie znajduje się spa naszymi wykrawanymi konturowo literami.

Cyfry wykrawane konturowo

Cyfry wykrawane konturowo to estetyczna opcja dla całej tabliczki. Tego typu cyfry można umieścić wewnątrz domu na ścianie lub drzwiach, ale także zastosować na zewnątrz pod warunkiem, że powierzchnia będzie równa i sucha. Cyfry wykrawane konturowo gwarantują stylowe wrażenie, można je zamówić w różnych czcionkach i rozmiarach w zależności od tego, o czym mają informować.

Montaż tabliczek wykrawanych konturowo

Nasze tabliczki wykrawane konturowo są wykonane z tworzywa. Mają samoprzylepny tył z taśmą, którą odrywa się przed montażem. Aby ułatwić sobie montaż, użyj szablonu dostarczonego wraz z tabliczką i umocuj go na wybranej powierzchni (ściana lub drzwi) dołączonymi paskami. Następnie wycięte elementy (bez taśmy ochronnej) umieszcza się wewnątrz szablonu. Później wystarczy tylko ściągnąć szablon. Twoja tabliczka jest gotowa!

Dostępne metody mocowania

Taśma

Co sądzą nasi klienci?