Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat oznaczniki kabli

Oferujemy oznaczenia kabli z grawerowanego plastiku, które z łatwością zaprojektujesz i zamówisz online w naszym narzędziu do projektowania.

Oznakowanie kabli stosuje się między innymi w instalacjach elektrycznych, przemyśle i przy produkcji maszyn. Nasze plastikowe tabliczki z grawerunkiem posiadają kwadratowe otwory i są przystosowane do oznaczania kabli. Trwały i odporny na promieniowanie UV materiał sprawdza się w trudnych warunkach, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Wyraźne oznaczenia kabli dzięki wygrawerowanym plastikowym tabliczkom

Ręczne pisanie oznaczeń na kablach nie zawsze jest dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli oznakowany obiekt znajduje się na zewnątrz. Nasze oznaczniki kabli są wykonane z plastikowego laminatu, który jest grawerowany laserowo, co oznacza, że etykieta jest zachowana na długo i nie ściera się. Istnieje wiele różnych wariantów oznaczenia kabli w zależności od środowiska, w którym mają być używane. W przypadku wyjątkowo trudnych warunków mogą być potrzebne oznaczenia kabli ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej.

Zaprojektuj grawerowane oznaczenia kabli w dowolnym kolorze

Nasze oznaczenia kabli są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych, co oznacza, że możesz zaprojektować spersonalizowane oznaczenia kabli. Dzięki grawerowanym laserowo oznaczeniom kabli można również dodać kilka linijek tekstu, kod QR i kody kreskowe. Do naszych grawerowanych oznaczeń kabli są dołączane opaski na kabel, które można łatwo przymocować do kwadratowych otworów.

Potrzebujesz zamówić oznaczenie kabla z numerem seryjnym? W przypadku większych zamówień oferujemy rabat ilościowy, który jest automatycznie generowany w Szyldomacie. Jeśli masz pytania, potrzebujesz pomocy przy zamówieniu lub potrzebujesz wyceny, zawsze możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta.

Co sądzą nasi klienci?