Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki o koniach

Tabliczki o koniach mogą podawać imię konia lub oznaczać miejsce osprzętu w stajni, dzięki czemu będzie tam zawsze panować ład i porządek. Tabliczka o koniach może również być przestrogą, nakazującą kierowcom zachować ostrożność, ponieważ po drodze lub w jej pobliżu mogą przemieszczać się konie. Bez względu na treść, jaką ma przekazywać tabliczka, masz wiele możliwości nadania jej indywidualnego charakteru dopasowanego do Twoich potrzeb.

Różne rodzaje tabliczek o koniach

Tabliczka imienna dla konia

Najczęściej spotykaną tabliczką imienną dla konia jest ta umieszczana na boksie. Nazywa się ją również tabliczką na boks. Tabliczki imienne dla koni służą także zachowaniu porządku w miejscu przechowywania uprzęży, siodeł oraz innego osprzętu, który często jest umieszczany w niewłaściwym miejscu. Dzięki indywidualnym tabliczkom imiennym w stajni panuje mniej bezosobowa atmosfera i łatwiej jest znaleźć zarówno konia, jak i przynależący do niego osprzęt. 

Transport koni

Zgodnie z prawem przyczepa do transportu konia musi być oznaczona tabliczką z informacjami o koniu. Powinna ona być żółta i mieć czarny napis. Jeśli transport odbywa się po publicznych drogach, należy zadbać o zastosowanie się do wszystkich wymagań w kontekście treści, koloru oraz kształtu tabliczki. 

Do hali treningowej

Kolejną kategorią tabliczek o koniach są drogowskazy kierujące do hali treningowej, na tor wyścigowy czy do stajni. Pomagają one gościom mającym problem z trafieniem w odpowiednie miejsce. 

Ostrzeżenie

Część tabliczek o koniach ma za zadanie ostrzegać uczestników ruchu drogowego o koniach również korzystających z drogi, o ścieżce konnej krzyżującej się z drogą itp. Przestrogi te mogą przyjąć formę klasycznych znaków ostrzegawczych z sylwetką konia na środku. W tej kategorii znajdują się klasyczne znaki nakazu (takie jak w ruchu drogowym), które przypominają uczestnikom ruchu o zachowaniu ostrożności ze względu na prawdopodobieństwo pojawienia się konia z jeźdźcem na drodze. Takie tabliczki mają niebieskie tło, na którym znajduje się biała sylwetka jeźdźca.

Co sądzą nasi klienci?