Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Więcej informacji na temat naszych naklejek na samochód

Oferujemy bogatą ofertę naklejek na każdego rodzaju pojazdy. Łatwe projektowanie różnorodnych naklejek na samochód. Można je łatwo nakleić i odkleić.

Proste, efektowne i niedrogie

Naklejki na samochód to prosty, efektowny i niedrogi sposób promowania swojej działalności, sklepu czy usług. Dzięki nim Twoja marka jest widoczna dla potencjalnych klientów, zwracając ich uwagę kolorem, kształtem lub grafiką czy logo naklejki, którą bez trudu umieścisz bezpośrednio na pojeździe.

Zaprojektuj własną naklejkę na samochód

Używając naszego narzędzia do projektowania, możesz wybrać rozmiar, kolor i kształt naklejki. W naszej bibliotece obrazów znajdziesz wiele grafik do wyboru. Możesz też wgrać własny motyw czy logo. Naklejki na samochód to często elementy imitujące samochody wyścigowe, wprowadzające zabawny akcent lub z logo firmy.

Szukasz niestandardowych naklejek na samochód? Zerknij na nasze naklejki na vany, łodzie, podłogi, naklejki ostrzegawcze, recyklingowe, nakazujące działanie lub halloweenowe!

Trwały materiał

Nasze naklejki są wykonane z samoprzylepnego winylu. Motyw jest wydrukowany przy użyciu drukarki UV, która gwarantuje wysoką jakość i trwałość. Materiał jest przeznaczony do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, gdyż bez problemu wytrzyma wiatr i inną niepogodę nawet przez 10 lat.

Łatwe naklejanie

Naklejkę nakleja się na samochód, wykonując trzy poniższe czynności. Ściągaczka jest dołączona do zamówienia.

  • • 1. Czyszczenie. Wyczyść powierzchnię samochodu, na której chcesz umieścić naklejkę. Przed naklejeniem upewnij się, że powierzchnia jest sucha, gładka, pozbawiona zanieczyszczeń i tłuszczu. W niskich temperaturach najlepiej jest ogrzać powierzchnię, na której chcesz umieścić naklejkę. Możesz to zrobić opalarką lub suszarką do włosów. Wówczas naklejka lepiej przywrze, a ryzyko, że zacznie się odklejać będzie mniejsze.
  • • 2. Naklejanie. Ostrożnie zdejmij warstwę ochronną z naklejki. Użyj ściągaczki dołączonej do zamówienia, aby delikatnie wyprostować naklejkę, postępując od jej środka do brzegów i usuwając ewentualny płyn lub pęcherzyki powietrza spod spodu.
  • • 3. Wykończenie. Zadbaj koniecznie, aby pod naklejką nie pozostały żadne pęcherzyki powietrza, przesuwając ściągaczką od środka do zewnętrznych krawędzi naklejki tak długo, aż znikną.

Umieść w dowolnym miejscu na samochodzie

Nasze niestandardowe naklejki można przyklejać na każdej powierzchni w samochodzie. Można je umieścić bezpośrednio na drzwiach lub oknie samochodu. Wygląd naklejki na samochód zależy od miejsca jej lokalizacji.

Jeśli chcesz mieć tylko napis lub grafikę bez tła, wybierz napis winylowy.

Jak usunąć naklejkę z samochodu?

Aby nie uszkodzić lakieru, naklejkę należy podgrzać przed usunięciem. Można to zrobić, używając suszarki do włosów, która zmniejsza ryzyko uszkodzenia lakieru, lub ciepłej wody. Najpierw spróbuj delikatnie pociągnąć naklejkę, zaczynając od narożników. Jeśli nie będzie chciała się oderwać, zastosuj wyższą temperaturę lub więcej wody.

Czy naklejki na samochód można myć?

Tak. Nasze naklejki są produkowane przy użyciu druku cyfrowego i mają warstwę ochronną laminatu. Dzięki temu są trwałe i odporne na zużycie, co oznacza, że również wytrzymają wizytę w myjni samochodowej.

Co sądzą nasi klienci?