Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat tabliczki aluminiowe

Jeśli potrzebujesz metalowej tabliczki, zdecyduj się na opcję z aluminium. Są one bardzo wytrzymałe, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i doskonale sprawdzają się w użytku na zewnątrz budynków.

Dostępne są również w wersji odblaskowej, co przyda się zwłaszcza do oznakowania drogi.Tabliczki można zamówić w rozmiarach od 70 x 30 mm do 2000 x 1200 mm o standardowej grubości 1,5 mm. Napis i grafika drukowane są cyfrowo, a wykończenie tabliczki stanowi laminat odporny na promieniowanie UV.

Tabliczki aluminiowe można zamocować na ścianie lub innej płaskiej powierzchni wkrętami, na uchwytach dystansowych lub paskach samoprzylepnych. Skorzystaj z naszego wspornika do flag i zamontuj tabliczkę w taki sposób, aby wystawała z fasady lub ściany. Można je również zamontować uchwytem na słupku, pod warunkiem że średnica słupka mieści się w zakresie 50–65 mm.

Zastosowanie

Wysokiej jakości metalowa tabliczka z aluminium o estetycznym wyglądzie. Aluminium dobrze sprawdza się zarówno w przypadku małych, jak i dużych tablic.

  • Znaki drogowe, tablice z nazwami ulic, tablice parkingowe wykonane są zwykle z aluminium w celu uzyskania maksymalnej trwałości. Dodatkowo zaletą tego typu tablic jest możliwość zamówienia ich w wersji odblaskowej, co sprawia, że są dobrze widoczne w ciemności.
  • Aluminium jest też idealnym wyborem w przypadku szyldów informacyjnych dla firm, sklepów i innych budynków, gdzie liczy się wysoka jakość. Ponadto tabliczki aluminiowe łączą w sobie elegancję i profesjonalizm.
  • Aluminium jest godne polecenia, jeśli chcemy, aby nasz szyld biurowy lub inny zyskał nieco bardziej ekskluzywny wygląd.

Dostępne metody mocowania

Śruba
Śruba z osłonką
Uchwyt na flagę
Wisząca
Odstęp od ściany
Taśma
Mocowanie z obejmą
Zawieszenie na stalowej lince z sufitu
Kółko na klucze

Co sądzą nasi klienci?