Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki na bramę

Tabliczki na bramę mogą informować, ostrzegać lub witać gości czy też zakazywać wstępu na dany teren. Przekazywane informacje mogą być bardzo różne, jednak bez względu na ich treść należy zawsze pamiętać, aby były zrozumiałe dla osób mijających bramę. Przy wejściu na teren prywatny często wiszą tabliczki o treści „Witamy” lub „Proszę zamykać bramę”, jednak na bramach do przedsiębiorstwa pojawiają się tablice z różnymi informacjami, ostrzeżeniami oraz zakazami.

Zaprojektuj własną tabliczkę na bramę zgodnie ze swoimi potrzebami.

Tabliczki na bramę nie mają żadnych standardowych wymiarów, kolorów czy kształtu. Można je zaprojektować dokładnie tak, jak się chce. Jedyną ich cechą wspólną jest miejsce umieszczenia oraz fakt przekazywania jakichś informacji przechodzącym. Poniżej znajdują się przykłady najczęściej zamawianych tabliczek na bramę.

Przykłady tabliczek na bramę

Proszę zamykać bramę – klasyczna tabliczka, która często wisi na bramie prowadzącej na teren gospodarstwa, gdzie zwierzęta chodzą na wolności. Jednak takie tabliczki pojawiają się również na bramach do przedszkola, szkoły czy placów zabaw.

Witamy – podobnie jak wiele osób decyduje się na tabliczkę o tej treści na drzwiach wyjściowych, tak równie często wieszane są one na bramach. Niektóre mają tylko jedno słowo „Witamy”, natomiast inne zawierają nazwisko rodziny oraz adres.

Zakaz wstępu – kiedy brama stanowi granicę, dokąd wolno wejść, wówczas jest zwykle zamknięta na klucz. W takim przypadku dobrze jest umieścić na bramie tabliczkę, która wyraźnie informuje, że wstęp za bramę jest wzbroniony i ewentualnie, że przebywanie na danym terenie jest niebezpieczne.

Uwaga, pies! – bez względu na to, czy pies biega po ogrodzie, czy też jest wewnątrz domu, warto poinformować gości, że muszą się liczyć z obecnością tego zwierzęcia. Taka wskazówka jest cenna nie tylko dla osób, które się boją psów.

Co sądzą nasi klienci?