Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Więcej informacji.

Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Eco board

Eco Board są z ekologicznego materiału składającego się z wysokiej jakości kartonu z wypełnieniem z włókien drewnianych marki Katz. Ten lekki i sztywny materiał nadaje się doskonale na tablicę do użytku wewnątrz, mając wiele różnych obszarów zastosowania.

Wiszące tablice to wygodny sposób przekazywania informacji w sklepach, na targach lub podczas imprez o charakterze marketingowym. Ten lekki, wytrzymały i sztywny materiał można z łatwością zamontować na suficie, tak aby zwracał uwagę z daleka.

Materiał o grubości 2 mm jest produkowany przy użyciu nadruku cyfrowego na gładkiej, matowej i laminowanej powierzchni, co w efekcie gwarantuje wyraźne, piękne kolory wysokiej jakości.

Więcej

Zacznij projektować tabliczkę

Nasze Eco Boards mogą mieć wymiary do 700 x 1000 mm i można je umocować na śrubę, taśmę lub zawiesić (na lince z sufitu).

Oferujemy również identyfikatory Eco Board w różnych formatach do umocowania na agrafkę lub magnes. Nadają się doskonale na targi, konferencje, spotkania czy seminaria. Produkty z Eco Board są idealne dla osób poszukujących identyfikatorów do użytku w krótkim okresie.

Tablica Katz Display Board jest produktem wykonanym z przyjaznego środowisku papieru/tektury oraz można go odzyskać w postaci energii po spaleniu. Płyty mają certyfikat PEFC i nie zawierają żadnych dodatków toksycznych.

Obszar zastosowania

  • Wiszący wyświetlacz (POS) - Marketing nowych produktów, kampanie, imprezy itp. Tablice są używane do zwrócenia uwagi osób przechodzących i wykorzystywane w krótkim okresie
  • Oznakowanie wnętrza
  • Identyfikatory - Doskonałe jako identyfikatory do krótkotrwałego użytku, np. podczas targów, kursów, seminariów czy konferencji

Co sądzą nasi klienci?