Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Eco Board

Eco Board są z ekologicznego materiału składającego się z wysokiej jakości kartonu z wypełnieniem z włókien drewnianych marki Katz.

Ten lekki i sztywny materiał nadaje się doskonale na tablicę do użytku wewnątrz, mając wiele różnych obszarów zastosowania.

Wiszące tablice to wygodny sposób przekazywania informacji w sklepach, na targach lub podczas imprez o charakterze marketingowym. Ten lekki, wytrzymały i sztywny materiał można z łatwością zamontować na suficie, tak aby zwracał uwagę z daleka.

Materiał o grubości 2 mm jest produkowany przy użyciu nadruku cyfrowego na gładkiej, matowej i laminowanej powierzchni, co w efekcie gwarantuje wyraźne, piękne kolory wysokiej jakości.

Nasze Eco Boards mogą mieć wymiary do 700 x 1000 mm i można je umocować na śrubę, taśmę lub zawiesić (na lince z sufitu).

Oferujemy również identyfikatory Eco Board w różnych formatach do umocowania na agrafkę lub magnes. Nadają się doskonale na targi, konferencje, spotkania czy seminaria. Produkty z Eco Board są idealne dla osób poszukujących identyfikatorów do użytku w krótkim okresie.

Tablica Katz Display Board jest produktem wykonanym z przyjaznego środowisku papieru/tektury oraz można go odzyskać w postaci energii po spaleniu. Płyty mają certyfikat PEFC i nie zawierają żadnych dodatków toksycznych.

Obszar zastosowania

  • Wiszący wyświetlacz (POS) - Marketing nowych produktów, kampanie, imprezy itp. Tablice są używane do zwrócenia uwagi osób przechodzących i wykorzystywane w krótkim okresie
  • Oznakowanie wnętrza
  • Identyfikatory - Doskonałe jako identyfikatory do krótkotrwałego użytku, np. podczas targów, kursów, seminariów czy konferencji

Dostępne metody mocowania

Śruba
Taśma
Śruba z osłonką
Wisząca
Zawieszenie na stalowej lince z sufitu
Uchwyt na flagę

Co sądzą nasi klienci?