Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Tabliczki grawerowane

Zaprojektuj i zamów do domu własne grawerowane tabliczki z tworzywa. Tabliczki grawerowane sprawdzają się w większości środowisk i mogą zdobić dom, biuro i sklep. Materiał wykonania to wielowarstwowe tworzywo grawerowane laserowo. Ze względu na długą trwałość i wysoką jakość takich tabliczek, stosowane są one na wielu obszarach, m.in. do oznaczania instalacji elektrycznych, drzwi, skrzynek pocztowych, fasad domów, parkingów itp. Osoby poszukujące odpornej na warunki pogodowe i stabilnej tabliczki do użytku na zewnątrz powinny zdecydowanie obejrzeć nasze grawerowane tabliczki z tworzywa. 

Grawerowane tabliczki z tworzywa

A może by tak umieścić na drzwiach tabliczkę z napisem „Witamy u nas”, oznaczyć tabliczką drzwi od toalety, boks konia czy też wygrawerować sobie identyfikator z imieniem, nazwiskiem i tytułem? Przedsiębiorstwa często zamawiają całe serie tabliczek z numerami do oznaczania. W takim przypadku też sugerujemy tabliczki grawerowane z tworzywa, które są wytrzymałe, odporne na warunki pogodowe i niedrogie. U nas znajdziesz między innymi tabliczki czarno-białe, czerwono-białe i niebiesko-białe, a także w wielu innych kombinacjach kolorystycznych. Nadają się doskonale do użytku na zewnątrz i są bardzo wytrzymałe.

Tekst i motyw jest grawerowany, co oznacza, że dolna warstwa jest widoczna na grawerze. Ze względu na grubość materiału rzędu 1,6 mm tabliczki są odpowiednio mocne, chociaż w pewnym stopniu giętkie. Jeśli potrzebne są sztywniejsze tabliczki, sugerujemy wybór tabliczki aluminiowej.

Ze względu na dostępność różnych rodzajów i wielkości czcionek oraz kształtów tabliczek możesz zaprojektować tabliczkę dokładnie taką, jaką chcesz. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz zawsze zwrócić się do naszego działu obsługi klienta.

 

Zacznij projektować tabliczkę

Co sądzą nasi klienci?