Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki grawerowane

Zaprojektuj i zamów do domu własne grawerowane tabliczki z tworzywa. Tabliczki grawerowane sprawdzają się w większości środowisk i mogą zdobić dom, biuro i sklep.

Materiał wykonania to wielowarstwowe tworzywo grawerowane laserowo. Ze względu na długą trwałość i wysoką jakość takich tabliczek, stosowane są one na wielu obszarach, m.in. do oznaczania instalacji elektrycznych, drzwi, skrzynek pocztowych, fasad domów, parkingów itp. Osoby poszukujące odpornej na warunki pogodowe i stabilnej tabliczki do użytku na zewnątrz powinny zdecydowanie obejrzeć nasze grawerowane tabliczki z tworzywa. 

Grawerowane tabliczki z tworzywa

A może by tak umieścić na drzwiach tabliczkę z napisem „Witamy u nas”, oznaczyć tabliczką drzwi od toalety, boks konia czy też wygrawerować sobie identyfikator z imieniem, nazwiskiem i tytułem? Przedsiębiorstwa często zamawiają całe serie tabliczek z numerami do oznaczania. W takim przypadku też sugerujemy tabliczki grawerowane z tworzywa, które są wytrzymałe, odporne na warunki pogodowe i niedrogie. U nas znajdziesz między innymi tabliczki czarno-białe, czerwono-białe i niebiesko-białe, a także w wielu innych kombinacjach kolorystycznych. Nadają się doskonale do użytku na zewnątrz i są bardzo wytrzymałe.

Tekst i motyw jest grawerowany, co oznacza, że dolna warstwa jest widoczna na grawerze. Ze względu na grubość materiału rzędu 1,6 mm tabliczki są odpowiednio mocne, chociaż w pewnym stopniu giętkie. Jeśli potrzebne są sztywniejsze tabliczki, sugerujemy wybór tabliczki aluminiowej.

Ze względu na dostępność różnych rodzajów i wielkości czcionek oraz kształtów tabliczek możesz zaprojektować tabliczkę dokładnie taką, jaką chcesz. Jeśli potrzebujesz pomocy, możesz zawsze zwrócić się do naszego działu obsługi klienta.

Co sądzą nasi klienci?