Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat rollups

Jeśli szukasz wygodnej w obsłudze, przenośnej tablicy reklamowej lub stojaka, nasze rollupy świetnie się sprawdzą w tym celu.

Nasze rollupy dostępne są z torbą do przenoszenia i nie sprawiają żadnych problemów w transporcie ani montażu.

Zakres ich zastosowania jest duży. Rollupa można użyć podczas prezentacji, a także imprezy targowej lub innej oraz w sklepie. To doskonałe narzędzie komunikacji, np. podczas wystawy lub targów. Produkt jest przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń (w przypadku użycia na zewnątrz zachodzi ryzyko przewrócenia).

Rollup wyposażony jest w aluminiową kasetę (szerokość 850 lub 1000 mm), która stoi na ziemi, oraz podwójne rozkładane nóżki. Tkaninę z nadrukiem wyciąga się z kasety, a następnie mocuje od tyłu na stojaku za pomocą haczyka. Oferujemy rollupy w dwóch rozmiarach: 850 x 2000 i 1000 x 2000 mm.

W Szyldomacie możesz samodzielnie zaprojektować własny rollup! Dodaj swój tekst, grafikę i wybierz kolory.

Standardowy rollup

Nadruk wykonuje się na gładkiej i stabilnej poliestrowej folii PET bez zawartości PVC, z matowym, satynowym wykończeniem. Gwarancja wydruku wysokiej jakości. Grubość: 220 µ. Zaciemnienie z szarym tłem i 100% curl free. 

Rollup ECO

Druk nakładany jest na wysokiej jakości białą tkaninę z poliestru kolorze jasnoszarym z tyłu, ogniotrwałej zgodnie z B1 (standard europejski). Grubość: 330 µ. Materiał nie zawiera PVC i posiada certyfikat środowiskowy zgodny z ISO 14001. Zalecany w zasadzie do każdego rodzaju publicznych powierzchni takich jak biura, targi, sklepy, szpitale, hotele itp., gdzie konieczny jest atest środowiskowy używanych materiałów.

Zakres zastosowania: 

• Rollupy znajdują zastosowanie przede wszystkim wewnątrz pomieszczeń podczas targów, wystaw czy innych tego typu wydarzeń. 

• To doskonałe narzędzie komunikacji do celów przekazania informacji lub wypromowania marki. Wiele przedsiębiorstw stosuje rollupy w celach marketingowych, gdyż jest to wygodny, skuteczny i niedrogi produkt reklamowy.

Dostępne metody mocowania

Stojak

Co sądzą nasi klienci?