Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Rollups

Jeśli szukasz wygodnej w obsłudze, przenośnej tablicy reklamowej lub stojaka, nasze rollupy świetnie się sprawdzą w tym celu. Nasze rollupy dostępne są z torbą do przenoszenia i nie sprawiają żadnych problemów w transporcie ani montażu.

Zakres ich zastosowania jest duży. Rollupa można użyć podczas prezentacji, a także imprezy targowej lub innej oraz w sklepie. To doskonałe narzędzie komunikacji, np. podczas wystawy lub targów. Produkt jest przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń (w przypadku użycia na zewnątrz zachodzi ryzyko przewrócenia).

Rollup wyposażony jest w aluminiową kasetę (szerokość 850 lub 1000 mm), która stoi na ziemi, oraz podwójne rozkładane nóżki. Tkaninę z nadrukiem wyciąga się z kasety, a następnie mocuje od tyłu na stojaku za pomocą haczyka. Oferujemy rollupy w dwóch rozmiarach: 850 x 2000 i 1000 x 2000 mm.

W Szyldomacie możesz samodzielnie zaprojektować własny rollup! Dodaj swój tekst, grafikę i wybierz kolory.

Standardowy rollup

Nadruk wykonuje się na gładkiej i stabilnej poliestrowej folii PET bez zawartości PVC, z matowym, satynowym wykończeniem. Gwarancja wydruku wysokiej jakości. Grubość: 220 µ. Zaciemnienie z szarym tłem i 100% curl free. 

Rollup ECO

Nadruk wykonywany jest na mocnej i stabilnej poliestrowej siatce wysokiej jakości, ogniotrwałej zgodnie z B-s1,dO (standard europejski). Grubość: 330 µ. Materiał ma szare tło i jest w 100% zaciemniający z nadrukiem bez refleksów. Zalecany w zasadzie do każdego rodzaju publicznych powierzchni takich jak biura, targi, sklepy, szpitale, hotele itp., gdzie konieczny jest atest środowiskowy używanych materiałów. Atest zgodny z GREENGUARD GOLD. 

Zakres zastosowania: 

• Rollupy znajdują zastosowanie przede wszystkim wewnątrz pomieszczeń podczas targów, wystaw czy innych tego typu wydarzeń. 

• To doskonałe narzędzie komunikacji do celów przekazania informacji lub wypromowania marki. Wiele przedsiębiorstw stosuje rollupy w celach marketingowych, gdyż jest to wygodny, skuteczny i niedrogi produkt reklamowy.

 

Created with Fabric.js 1.7.19 ENVIRONMENT CONGRESS

Rollup

850x2000 mm

464.49 PLN z VAT

Created with Fabric.js 1.7.19 U O L O R C CONFERENCE 6-7 September Welcome!

Rollup

850x2000 mm

464.49 PLN z VAT

Created with Fabric.js 1.7.19 Powitanie! WARSZAWA szkoła tańca • Street • Contemporary • Hiphop

Rollup

1000x2000 mm

516.15 PLN z VAT

Co sądzą nasi klienci?