Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Rollups

Stwórz własną rollups z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.
Gwarancja zadowolonego klienta
Niskie ceny
Szybka dostawa
Łatwe zamawianie
Kompensujemy nasze emisje dwutlenku węgla!

Jeśli szukasz wygodnej w obsłudze, przenośnej tablicy reklamowej lub stojaka, nasze rollupy świetnie się sprawdzą w tym celu.

Nasze rollupy dostępne są z torbą do przenoszenia i nie sprawiają żadnych problemów w transporcie ani montażu.

Popularne przykłady rollups

Created with Fabric.js 3.6.3

Rollups

850 x 2000 mm

464.83 PLN

Created with Fabric.js 3.6.3

Rollups

850 x 2000 mm

464.83 PLN

Created with Fabric.js 1.7.19 Powitanie! WARSZAWA szkoła tańca • Street • Contemporary • Hiphop

Rollups

1000 x 2000 mm

516.53 PLN

Created with Fabric.js 3.4.0

Rollups

850 x 2000 mm

413.13 PLN

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat rollups

Zakres ich zastosowania jest duży. Rollupa można użyć podczas prezentacji, a także imprezy targowej lub innej oraz w sklepie. To doskonałe narzędzie komunikacji, np. podczas wystawy lub targów. Produkt jest przeznaczony do użytku wewnątrz pomieszczeń (w przypadku użycia na zewnątrz zachodzi ryzyko przewrócenia).

Rollup wyposażony jest w aluminiową kasetę (szerokość 850 lub 1000 mm), która stoi na ziemi, oraz podwójne rozkładane nóżki. Tkaninę z nadrukiem wyciąga się z kasety, a następnie mocuje od tyłu na stojaku za pomocą haczyka. Oferujemy rollupy w dwóch rozmiarach: 850 x 2000 i 1000 x 2000 mm.

W Szyldomacie możesz samodzielnie zaprojektować własny rollup! Dodaj swój tekst, grafikę i wybierz kolory.

Standardowy rollup

Nadruk wykonuje się na gładkiej i stabilnej poliestrowej folii PET bez zawartości PVC, z matowym, satynowym wykończeniem. Gwarancja wydruku wysokiej jakości. Grubość: 220 µ. Zaciemnienie z szarym tłem i 100% curl free. 

Rollup ECO

Druk nakładany jest na wysokiej jakości białą tkaninę z poliestru kolorze jasnoszarym z tyłu, ogniotrwałej zgodnie z B1 (standard europejski). Grubość: 330 µ. Zalecany w zasadzie do każdego rodzaju publicznych powierzchni takich jak biura, targi, sklepy, szpitale, hotele itp., gdzie konieczny jest atest środowiskowy używanych materiałów.

Zakres zastosowania: 

• Rollupy znajdują zastosowanie przede wszystkim wewnątrz pomieszczeń podczas targów, wystaw czy innych tego typu wydarzeń. 

• To doskonałe narzędzie komunikacji do celów przekazania informacji lub wypromowania marki. Wiele przedsiębiorstw stosuje rollupy w celach marketingowych, gdyż jest to wygodny, skuteczny i niedrogi produkt reklamowy.

Dostępne metody mocowania

Stojak

Co sądzą nasi klienci?