Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Tabliczki do gospodarstwa

Tabliczki do gospodarstwa mogą służyć do przyciągnięcia klientów, oznaczenia pomieszczeń magazynowych lub powitania gości. W związku z coraz większym zainteresowaniem, jakim cieszą się wyroby lokalnych producentów wyraźne oznaczenie gospodarstwa nazwą oraz podanie produktów dostępnych na miejscu może mieć kluczowe znaczenie.

Istnieje wiele zastosowań dla tabliczek do gospodarstwa i w związku z tym można je projektować na wiele sposobów. Zaprojektuj oryginalne tabliczki do gospodarstwa i przekaż gościom wszelkie niezbędne informacje.

Więcej
Zacznij projektować tabliczkę

Nie ma ograniczeń dotyczących kształtu czy treści przekazywanych na tabliczce – wszystko zależy od Twojej fantazji i kreatywności. Najważniejsze jednak, aby projekt tabliczki był dostosowany do miejsca jej umieszczenia oraz przekazywanej treści. Zaprojektuj własną tabliczkę do gospodarstwa – kilka dobrych porad

Zaprojektuj własną tabliczkę do gospodarstwa

Sprzedaż w gospodarstwie 

Lokalnie produkowane towary oraz produkty organiczne kupowane bezpośrednio od rolników cieszą się coraz większą popularnością. Są one zdrowsze, mają nietypowy smak i mniej negatywny wpływ na środowisko. Zaprojektuj tabliczkę do gospodarstwa np. o treści „Świeże jaja” lub „Ekologiczne mięso”, aby zachęcić przejeżdżających do kupna. 

Nazwa gospodarstwa 

Szyld powitalny będzie zawsze doskonałym pomysłem. W takim przypadku umieść na nim nazwę oraz powitanie, ale w bardziej rozszerzonej postaci, np. „Witamy w gospodarstwie u Maciejaków”. Im bardziej oryginalne powitanie, tym łatwiej będzie zaakcentować atmosferę miejsca. 

Oferta gospodarstwa

Obecnie duże gospodarstwa miewają bardzo szeroki asortyment produktów i usług. To już nie tylko szkółki jeździeckie czy hodowla koni. Często gospodarstwa oferują możliwość noclegu oraz obcowania ze zwierzętami, organiczne produkty spożywcze czy wypoczynek na łonie natury. W takim przypadku na szyldzie powinny się znaleźć szczegółowe informacje o ofercie, dzięki czemu będzie można zachęcić większą liczbę gości.  

Utrzymanie porządku

Domek do zabawy, warsztat stolarski, szopa czy magazyn – istnieje wiele pomieszczeń w gospodarstwie, które trzeba oznaczyć. Dobrze byłoby zastosować taką samą stylistykę, jak w przypadku szyldu z nazwą gospodarstwa, dzięki czemu cały obiekt będzie się ładnie prezentować jako całość.

Co sądzą nasi klienci?