Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki w restauracji

Zwykle pierwsza tabliczka, a właściwie tablica, którą widzi klient, prezentuje nazwę restauracji. To najczęściej największa tabliczka, jednak nie jedyna w restauracji. Już przy wejściu wita gości tabliczka informująca o godzinach otwarcia restauracji i często zdarza się też, że widnieje przy niej tabliczka z menu. Wewnątrz restauracji tabliczki wiszą na drzwiach toalet, a personel nosi tabliczki imienne.

Jakiego rodzaju tabliczki przydadzą się w Twojej restauracji? Każda restauracja potrzebuje tabliczek informujących, reklamujących lub wskazujących drogę. W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki, które będą pasować do Twojej restauracji.

Tabliczki w restauracji – kilka przykładów

Godziny otwarcia

Posiadanie tabliczki z informacją o godzinach otwarcia to praktycznie konieczność. Nie zapomnij również o tabliczce z napisem „OTWARTE”, która bardzo przydaje się w sytuacji, gdy restauracja jest czynna w nietypowych godzinach. 

Tabliczki imienne

Tabliczki imienne dla personelu są przede wszystkim popularne w większych restauracjach, ale dobrze sprawdzą się również w pizzerii lub małej knajpce. Kiedy personel posiada tabliczkę z imieniem, jego kontakt z gościem staje się bardziej osobisty, a poza tym gość wie, z kim rozmawia.

Menu

Duża i czytelna tablica z menu to jeden z najczęściej stosowanych rodzajów tabliczek w restauracji. Tablice lub tabliczki z menu mogą znajdować się zarówno wewnątrz restauracji, jak i na zewnątrz, aby zachęcić potencjalnych gości do odwiedzin. 

Toaleta

Czasami wystarczy niewielka tabliczka na drzwiach informująca, że za nimi znajduje się toaleta. Jednak w większych restauracjach konieczne są drogowskazy kierujące gości w odpowiednią stronę. 

Zakaz palenia

Zakaz palenia w restauracjach obowiązuje od wielu lat, co większość ludzi akceptuje. Jednak może się zdarzyć, że będzie trzeba wywiesić tabliczkę z zakazem palenia wewnątrz restauracji lub na przykład w ogródku.

Co sądzą nasi klienci?