Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat tabliczki drewniane

Powitaj gości przytulną drewnianą tabliczką lub tabliczką z dającymi do myślenia słowami – jako ładny dodatek do wnętrza domu. Zaprojektuj dowolnie drewniane tabliczki z własnym tekstem, bezpośrednio na naszej stronie internetowej.

Uwaga: nasze tabliczki drewniane są przeznaczone jedynie do użytku wewnętrznego.

Drewniane tabliczki z własnym tekstem

Drewniane tabliczki są często używane, gdy chcesz przekazać odbiorcy uczucie ciepła w klimacie retro. Z nami możesz stworzyć własne drewniane tabliczki z tekstem, które nadadzą pomieszczeniu lub domowi jeszcze bardziej przytulnego charakteru. Wybierając odpowiednie czcionki, możesz zaprojektować własne drewniane tabliczki pasujące do różnych pomieszczeń. Wolisz klasyczne, drewniane tabliczki, bardziej rustykalne czy nowoczesne, minimalistyczne?

Produkcja i materiał

Nasze tabliczki drewniane składają się z drewnianej płyty MDF brzozowej lub dębowej. Materiał ma grubość 4 mm. Ponieważ materiał nie jest poddany impregnacji, jest on przeznaczony wyłącznie do użytku wewnętrznego. Na nasze drewniane tabliczki nakładany jest druk cyfrowy, co oznacza, że możesz przesyłać obrazy i tekst w wielu kolorach. W Szyldomacie wybierasz rodzaj drewna, kolor, kształt, sposób mocowania i rozmiar. W naszym Szyldomacie możesz zamówić drewniane tabliczki o wymiarach do 1100 x 1100 mm. Tabliczki drewniane można mocować za pomocą wkrętów lub za pomocą taśmy klejącej o wysokiej przyczepności, zawieszając na ścianie lub stosując rozstaw ścian.

Obszary zastosowania

Niektóre typy zastosowań dla tabliczek drewnianych to:

  • Tabliczki na drzwi i inne tabliczki do oznakowania pomieszczeń - np. do łazienki, toalety, sypialni lub sauny. Chcesz, aby pomieszczenie nabrało bardziej przytulnego wyglądu niż ten, jaki robi plastikowa tabliczka? Drewniana tabliczka powitalna, tabliczka tekstem lub sentencją mogą nadać pomieszczeniu przytulny charakter w stylu retro.
  • Tabliczki dla zwierząt domowych - np. do oznaczenia legowiska lub miejsca posiłku zwierzaka.
  • Tabliczki drewniane jako dekoracja wnętrza, np. jako informacja na ścianie restauracji, przy recepcji lub przy wejściu. Wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć przytulne, przyjemne i bliskie naturze uczucie dla swoich gości.

Dostępne metody mocowania

Śruba
Śruba z osłonką
Taśma
Uchwyt na flagę
Wisząca
Odstęp od ściany
Zawieszenie na stalowej lince z sufitu

Co sądzą nasi klienci?