Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki odblaskowe

Często zdarza się, że tabliczki oraz ich treść powinny być widoczne zarówno za dnia, jak i po zmroku. Tabliczki odblaskowe gwarantują optymalną widoczność na zewnątrz również po zapadnięciu zmroku.

Tabliczka odblaskowa służy zwykle do ostrzegania, informowania lub zapewnienia bezpieczeństwa w środowisku pracy. Przykłady tabliczek odblaskowych: ważne znaki informacyjne, znaki zakazu, tabliczki przeciwpożarowe, ostrzegawcze i nakazu.

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować aluminiowe tabliczki i tablice odblaskowe w dowolnym kolorze i kształcie, według własnych potrzeb. Zaprojektuj odblaskową tablicę z bawiącymi się dziećmi, aby przypomnieć uczestnikom ruchu o ograniczeniu prędkości, lub z numerem domu, aby był widoczny po zmroku. W Szyldomacie masz naprawdę masę możliwości!

Tabliczki odblaskowe z aluminium

Oferujemy aluminiowe tabliczki odblaskowe, które można zamawiać w rozmiarze maks. 2000 x 1200 mm. Odblaski są zaklasyfikowane zgodnie z RA1 i mają grubość 140 mikronów. Tabliczki produkowane są gładkie i mają grubość 1,5 mm. Na końcu są laminowane materiałem odblaskowym, który zawiera filtr UV chroniący je przed zniszczeniem i wyblaknięciem.

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować wszystko, od odblaskowych tabliczek typu „Uwaga, dzieci!” i tabliczek parkingowych po estetyczne numery na dom widoczne po zmroku. Zamontuj tabliczkę, korzystając z jednej z naszych metod mocowania: z obejmą na słupku, na taśmę lub śruby.

Co sądzą nasi klienci?