Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Tabliczki odblaskowe

Często zdarza się, że tabliczki oraz ich treść powinny być widoczne zarówno za dnia, jak i po zmroku. Tabliczki odblaskowe gwarantują optymalną widoczność na zewnątrz również po zapadnięciu zmroku. Tabliczka odblaskowa służy zwykle do ostrzegania, informowania lub zapewnienia bezpieczeństwa w środowisku pracy. Przykłady tabliczek odblaskowych: ważne znaki informacyjne, znaki zakazu, tabliczki przeciwpożarowe, ostrzegawcze i nakazu. 

Więcej
Zacznij projektować tabliczkę

Przykład Tabliczki odblaskowe

Created with Fabric.js 1.7.22

Tabliczka aluminiowa

500 x 100 mm

211.56 PLN

Created with Fabric.js 1.7.22

Tabliczka aluminiowa

500 x 100 mm

211.56 PLN

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować aluminiowe tabliczki i tablice odblaskowe w dowolnym kolorze i kształcie, według własnych potrzeb. Zaprojektuj odblaskową tablicę z bawiącymi się dziećmi, aby przypomnieć uczestnikom ruchu o ograniczeniu prędkości, lub z numerem domu, aby był widoczny po zmroku. W Szyldomacie masz naprawdę masę możliwości!

Tabliczki odblaskowe z aluminium

Oferujemy aluminiowe tabliczki odblaskowe, które można zamawiać w rozmiarze maks. 2000 x 1200 mm. Odblaski są zaklasyfikowane zgodnie z RA1 i mają grubość 140 mikronów. Tabliczki produkowane są gładkie i mają grubość 1,5 mm. Na końcu są laminowane materiałem odblaskowym, który zawiera filtr UV chroniący je przed zniszczeniem i wyblaknięciem.

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować wszystko, od odblaskowych tabliczek typu „Uwaga, dzieci!” i tabliczek parkingowych po estetyczne numery na dom widoczne po zmroku. Zamontuj tabliczkę, korzystając z jednej z naszych metod mocowania: z obejmą na słupku, na taśmę lub śruby.

Co sądzą nasi klienci?