Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki z numerami

Tabliczki z numerami lub cyframi stosuje się do wskazania numeru mieszkania, skrzynki pocztowej lub miejsca parkingowego. Najczęściej stosowana tabliczka z numerem ma białe tło i czarne cyfry. Umieszcza się ją na fasadzie domu.

Tabliczkę z numerem można także zamontować na magazynie lub w innymi miejscu, gdzie na przykład półki lub miejsca do przechowywania wymagają oznaczenia. Dzięki temu będzie łatwiej znaleźć produkty lub narzędzia potrzebne w danej chwili.

Tabliczki z numerami – kilka przykładów

Tabliczki z numerami stosuje się w bardzo wielu sytuacjach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów:

Numer domu

Tabliczka informująca o numerze domu jest z pewnością najpopularniejszym rodzajem tabliczek z numerami. Czasami określa się ją mianem tablicy adresowej, ponieważ może zawierać pełen adres.  

Numer pokoju

W hotelach standardowo pokoje oznaczone są numerami. Dzięki temu goście nie mają problemu ze znalezieniem swojego pokoju. W przypadku sal konferencyjnych lub małych hoteli, gdzie jest niewiele pokoi, zdarza się również, że pomieszczenia mają nazwy zamiast numerów.

Magazyn

Magazyny często oznaczone są tabliczkami z numerami. Przejrzysta struktura oraz układ magazynu powodują, że można szybko znaleźć potrzebny produkt po numerze zamówienia lub numerze katalogowym – takie oznaczenia to konieczność w sprawnie funkcjonującym dużym magazynie. 

Miejsce parkingowe

Oznacz czytelnie miejsca parkingowe, umieszczając na nich numer, aby kierowcy mogli bez trudu parkować we właściwym miejscu. Możesz też na miejscu parkingowym umieścić tabliczkę z numerem rejestracyjnym pojazdu, do którego należy miejsce. Inną opcją jest oznaczenie miejsca parkingowego numerem domu, do którego należy, dzięki czemu goście będą mogli pozostawić w tym miejscu samochód na czas wizyty.

Co sądzą nasi klienci?