Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat tabliczki mosiężne

Potrzebujesz stylowej mosiężnej tabliczki na drzwi albo mosiężnej tabliczki znamionowej? Oferujemy eleganckie tabliczki mosiężne w różnych wykończeniach i rozmiarach.

Nasze tabliczki mosiężne są trwałe, odporne na warunki pogodowe i charakteryzują się wysoką jakością. Są one odpowiednie do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Wszystkie nasze tabliczki mosiężne wykonane są techniką druku cyfrowego, tzn. tekst i grafika drukowane są cyfrowo na drukarce UV. Na końcu tekst i motyw są lakierowane dla zapewnienia najwyższej trwałości.

Mosiężne tabliczki na drzwi

Powitaj swoich gości piękną, mosiężną tabliczką na drzwiach. Oferujemy pełną gamę produktów – od stylowych, mosiężnych wizytówek w klasycznym wydaniu po bardziej nowoczesne i błyszczące. Znajdziesz u nas tabliczki mosiężne niklowane (kolor srebrny), chromowane oraz z mosiądzu szczotkowanego. Można je zamawiać w różnych kształtach. W Skyltomacie samodzielnie wybierasz żądany kształt. 

Mosiężne tabliczki znamionowe

Oferujemy tabliczki znamionowe lub oznaczeniowe w dwóch wersjach: mosiądz i mosiądz niklowany (kolor srebrny). Można je zamówić łącznie z wkrętami lub bez. W Skyltomacie możesz później dodać dowolny napis na tabliczce.

Dostępne metody mocowania

Śruba
Taśma
Śruba i taśma

Co sądzą nasi klienci?