O nas

Oto Szyldmax

Szyldmax to nowoczesny producent tabliczek, który cyfryzuje swoją branżę, oferując klientom maksymalnie bogatą ofertę i gwarantując łatwą procedurę zamawiania, dobre ceny oraz szybkie dostawy. Dzięki naszemu internetowemu narzędziu do projektowania, Szyldomatowi, klienci mogą w prosty sposób zaprojektować własne tabliczki online i zamówić je z dostawą prosto do domu lub firmy. 

Nasze biuro i fabryki znajdują się w miejscowości Landvetter, na wschód od Göteborga. Obecnie zatrudniamy 50 pracowników, którzy dokładają starań, aby zrealizować każde zamówienie w maksymalnie wydajny sposób oraz aby udzielić odpowiedzi na wszelkie zapytania. Produkujemy tabliczki najwyższej jakości, które poddawane są szczegółowej kontroli przed wysyłką do klienta. Nieustannie poszerzamy asortyment produktów i już w tej chwili oferujemy produkty zarówno grawerowane, jak i drukowane.

Każdy może złożyć u nas zamówienie, osoby prywatne i przedsiębiorstwa. Od początku istnienia firmy (powstałej w 2008 roku) dostarczyliśmy już ponad trzy miliony tablic i tabliczek do ponad 100 krajów na całym świecie. Motywuje nas chęć tworzenia łatwych rozwiązań, które zaspakajają potrzeby klientów, a jednocześnie chcemy prowadzić działalność odpowiedzialną społecznie i aktywnie pracować na rzecz klimatu i zrównoważonego rozwoju. 

Nasza wizja

Nasza wizja zakłada stanie się najłatwiejszą i najbardziej odpowiedzialną witryną do zamawiania tabliczek i tablic online.

Nasze wartości

Nasze trzy podstawowe wartości stanowią naturalny element naszej kultury organizacyjnej i wytyczają nam drogę naprzód. 

Prostota

Wierzymy w prostotę w każdej postaci. Nasz klient powinien móc w prosty sposób zamówić produkt i skontaktować się z nami. Nieustannie dążymy do tworzenia prostych i wygodnych rozwiązań zaspakajających potrzeby klientów, podobnie jak chcemy, aby nasza codzienna praca przebiegała sprawnie i wydajnie dzięki prostym i nieskomplikowanym procesom roboczym.

Odpowiedzialność

Chcemy działać odpowiedzialnie bez względu na to, co robimy. To dla nas oczywiste, że chcemy przyjąć na siebie odpowiedzialność za wpływ naszej działalności na społeczeństwo, dlatego pracujemy na rzecz klimatu i zrównoważonego rozwoju (CSR) i angażujemy się w różne kampanie i współpracę. Chcemy być odpowiedzialnym, bezpiecznym i zrównoważonym przedsiębiorstwem. Więcej informacji na temat naszych działań w zakresie CSR znajduje się tutaj.

Szacunek

Dbamy o siebie nawzajem i szanujemy się, naszych klientów i nasze otoczenie. Nasi klienci powinni czuć się bezpieczni i zadowoleni, kupując u nas, i zawsze otrzymywać pomoc, jakiej potrzebują.

Co sądzą nasi klienci?