Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki na drzwi

Tabliczka na drzwi to pierwszy komunikat wysyłany przez gospodarza do gości, bez względu na to, czy mieści się ona na drzwiach do domu, sklepu czy przedsiębiorstwa. Z tego powodu należy dobrze przemyśleć jej wygląd.

Tabliczka na drzwiach zewnętrznych może serdecznie witać gości lub mieć zupełnie neutralną treść. Może także wyraźnie informować o zakazie wstępu lub o alarmie. Wygląd takiej tabliczki zależy całkowicie od tego, co ma przekazywać osobie, którą ją czyta. Jednakże najczęściej spotykane tabliczki na drzwiach wejściowych po prostu witają gości.

Tabliczki na drzwiach – coś więcej niż tabliczka imienna

Określenie „tabliczka na drzwiach” najczęściej kojarzy się z tabliczką powitalną informującą o tym, kto w danym lokalu mieszka. Projektując tabliczkę powitalną na drzwi wejściowe, należy pamiętać, aby miała ona niepowtarzalny charakter oraz przemyśleć, co jej wygląd ma przekazywać czytającemu. Unikalne tabliczki na drzwi nie tylko informują o tym, kto w danym miejscu mieszka, ale również mogą odzwierciedlać charaktery i zainteresowania domowników. Wypróbuj swoje pomysły w naszym szyldomacie – sprawdź, jaką różnicę daje zmiana koloru, kształtu czy rodzaju użytej czcionki.

Oprócz funkcji zdobniczej tabliczki mogą przydać się w domu do bardzo wielu celów, np. prezentować imię dziecka, które zajmuje dany pokój, lub informować, za którymi drzwiami znajduje się toaleta.

Tabliczki na drzwi sprawdzają się również doskonale, informując kto zajmuje dany lokal w przypadku biura lub sklepu. Poza tym na tabliczce można umieścić godziny otwarcia lub adres. W budynkach publicznych często również oznacza się toalety, pomieszczenia gospodarcze czy pomieszczenia dla personelu.

Dostępne metody mocowania

Taśma
Wisząca
Śruba
Śruba z osłonką
Przyssawki
Uchwyt na tabliczkę – drzwi/ściana
Odstęp od ściany
Samoprzylepna
Taśma

Co sądzą nasi klienci?