Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat tabliczki metalowe

Jeśli szukasz trwałych metalowych tabliczek i tablic odpornych na warunki pogodowe, jesteś we właściwym miejscu. Szyldmax oferuje personalizowane tablice i tabliczki metalowe lub wysokiej jakości tablice i tabliczki aluminiowe, które można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Nasze tablice i tabliczki metalowe są produkowane przy użyciu druku cyfrowego, a następnie wykańczane odpornym na promieniowanie UV laminatem. 

Trwałe kierunkowskazy, odblaskowe znaki uliczne, metalowe oznaczenia na szopy lub zakazy parkowania? Być może potrzebujesz estetycznej tablicy metalowej do firmy lub sklepu? Jeśli chcesz nabyć odblaskową tablicę aluminiową widoczną w ciemnościach, pomożemy Ci. Nasze tablice metalowe mają wiele zastosowań i nadają się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. 

Personalizowane tablice metalowe

Z nami możesz zaprojektować i zamówić wielkoformatowe tablice metalowe. Mamy tablice aluminiowe w rozmiarze 2000 x 1200 mm, idealne jeśli chcesz, aby Twoje komunikaty były widoczne z daleka. Metalowa tablica może służyć do wypromowania produktu lub usługi, ale materiał ten nadaje się również do tabliczek na skrzynki pocztowe. W opcji odblaskowej doskonale sprawdzi się jako drogowskaz o doskonałej widoczności. Tego typu tabliczki używane są też do informowania o kamerach przemysłowych czy ostrzeżeń o obecności kamer przemysłowych na obszarach, gdzie firmy mają swoje biura, magazyny lub zakłady produkcyjne.

Metalowe tabliczki na dom

Metalowe tabliczki na dom to popularny produkt dla osób, które chcą oznaczyć swoją rezydencję, dom lub domek letniskowy – do montażu na ścianie, drzwiach lub garażu. Mogą informować o numerze domu lub nazwie ulicy. Mogą również podawać nazwisko właściciela, np. w postaci wizytówki. Metalowe tabliczki zewnętrzne są doskonałe dla osób poszukujących wytrzymałych, trwałych oznaczeń wysokiej jakości. Metalowe tabliczki są również bardzo często używane wewnątrz, np. jako wizytówki na drzwi do domu lub pokoi, oznaczenia toalety, oznaczenia strefy prywatnej i w kuchni.

Metalowe tabliczki na garaż

Tabliczki na garaż mogą mieć bardzo różny wygląd w zależności od ich funkcji. Niektórzy chcą wprowadzić atmosferę retro i decydują się na tabliczki w starym stylu; klasyczne tabliczki metalowe są niezwykle popularne i występują w wielu domach.

Tabliczka tego typu może również zawierać „Witaj w moim garażu” albo po prostu służyć jako dekoracja z motywem samochodu lub ulubionej marki. Są też osoby, które umieszczają tabliczki motocyklowe na ścianie. Są one raczej niewielkie. Duże tablice metalowe mogą również pełnić funkcję informacyjną i wówczas są zwykle montowane na zewnątrz garażu.

Metalowe tabliczki do ogrodu

Chcesz zaprowadzić porządek w ogrodzie? Dzięki spersonalizowanej tabliczce metalowej możesz mieć ład wśród roślin. Oznaczaj rośliny, kwiaty lub zioła małymi tabliczkami metalowymi z ich nazwą. Zorganizuj wszystko, wybierając tabliczki różnych kolorów do oddzielenia ziół i umieść na nich ich nazwy. Tabliczki ogrodowe z metalu sprawdzają się na zewnątrz, gdyż są trwałe i odporne na promieniowanie UV. 

Metalowe tablice sklepowe

Szukając tablicy zewnętrznej na sklep lub do firmy, nie musisz już się dłużej zastanawiać – wybierz metalową tablicę wiszącą. Oferujemy dwustronne tablice aluminiowe, które zapewniają estetyczny wygląd z obu stron. Sprawdzają się wyjątkowo dobrze na sklepach, restauracjach i pubach, które chcą zaprezentować się przed klientami. Metalowe tablice często wiszą na ścianie nad drzwiami/wejściem do pubu lub restauracji.


Puby i bary często mają świadomie wybrany wystrój wnętrz, który ma tworzyć konkretną atmosferę dla klientów. Niektóre bary są ciemne, inne jasne, jedne oferują przytulną atmosferę, drugie szczycą się nowoczesnymi wnętrzami. Oznaczenia są elementem wystroju i mogą znacząco go zmienić. Zwykle widać tabliczki z zakazem palenia, z piwem, zabawną grafiką czy innymi elementami wprowadzającymi określoną atmosferę.

Metalowe tablice uliczne

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tablice i tabliczki metalowe, tak aby wyglądały dokładnie tak, jak chcesz. Mogą to być również tablice uliczne. Spersonalizowane metalowe tablice uliczne mają tę przewagę, że mają wybrany przez Ciebie kolor i kształt oraz są wykonane z konkretnego materiału – wszystko zależy, gdzie chcesz je umieścić. Czy mają one oznaczać strefę do użytku prywatnego, czy może mają informować o miejscach w sąsiedztwie.

W Szyldomacie masz do wyboru wiele opcji projektowania, stąd tworzysz tablicę lub tabliczkę według własnych potrzeb. Możesz dodać kolor, jeśli chcesz lub musisz mieć tabliczkę konkretnego koloru. 

Metalowe tablice reklamowe

Zaprojektuj własne tablice reklamowe z metalu i umieść na nich własny napis! Oferujemy tablice aluminiowe o maks. wymiarach 2 x 1,2 m. Możesz zaprojektować taką tablicę w dowolny sposób, z własnym napisem i motywem.

Chcesz, aby tablica była widoczna w ciemnościach? Zatem zamów tablicę odblaskową. Jeśli poszukujesz inspiracji i pomysłów, przejrzyj szablony na naszej stronie, a następnie zaadaptuj je do swoich potrzeb.

Co sądzą nasi klienci?