Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki hotelowe

Spędzenie jednej lub kilku nocy w hotelu może być przyjemnym, relaksującym i luksusowym przeżyciem. Miło jest mieć podane do stołu posiłki, posprzątany pokój i miejsce, gdzie spokojnie można wypocząć. Jednak aby goście hotelowi byli naprawdę zadowoleni, potrzeba kilku różnych tabliczek. Nie zapomnij, aby odpowiednio powitać i poinformować gości za pomocą informacji na samodzielnie zaprojektowanych tabliczkach, które będą idealnie dostosowane do potrzeb Twojego hotelu.

Goście powinni czuć się mile widziani w hotelu – to bardzo ważne. Poza tym nie powinni błądzić po hotelu – pomyśl o dobrym oznaczeniu pokoi i toalet. Tabliczki dobrze posłużą również do oznakowania wyjść ewakuacyjnych. Innymi słowy, istnieje wiele różnych tabliczek, które warto umieścić w hotelu.

Przykłady tabliczek przydatnych w hotelu

Tabliczki na pokojach hotelowych

To prawdopodobnie najczęściej używany rodzaj tabliczek w hotelu. Każdy pokój powinien być oznaczony numerem, tak aby goście bez trudu trafili do swojego. W przypadku małych hoteli często zdarza się, że pokoje nie mają numerów lecz nazwy. 

Tabliczki na inne pomieszczenia

W hotelu należy oznaczyć nie tylko pokoje, ale również inne pomieszczenia. Warto oznaczyć tabliczką sale konferencyjne, pomieszczenia gospodarcze, przechowalnie bagażu oraz inne pomieszczenia dla personelu, aby ułatwić przemieszczanie się po hotelu zarówno gościom, jak i pracownikom. 

Tabliczki imienne

Bardzo często się zdarza, że personel zatrudniony w recepcji ma przypięty identyfikator ze swoim imieniem (i nazwiskiem). To spore ułatwienie dla gości, jeśli wiedzą, kto udzielił im konkretnych informacji, w razie gdyby wynikło nieporozumienie. 

Zakaz palenia

Wszyscy wiedzą, że w budynkach hotelowych obowiązuje zakaz palenia. To przepis, który obowiązuje w naszym kraju już od wielu lat. Jednak nie każdy obcokrajowiec jest świadomy tego zakazu, ponieważ każdy kraj może rządzić się własnymi prawami. Z tego powodu prawie zawsze w pokojach hotelowych znajdują się tabliczki z zakazem palenia. 

Co sądzą nasi klienci?