Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki na skrzynkę pocztową

Tabliczka na skrzynkę pocztową jest nie tylko elementem ozdobnym, ale również wyraźnie informuje, kto mieszka pod danym adresem lub do kogo należy skrzynka.

Nie ma żadnego wymogu umieszczania tabliczek na skrzynkach, jednak ułatwiają one pracę listonoszom i roznosicielom gazet, a poza tym gwarantują, że poczta dotrze pod właściwy adres. Ponadto imienna tabliczka na skrzynce pocztowej to swoistego rodzaju pierwsze powitanie gości. 

Wybierając tabliczkę na skrzynkę pocztową, trzeba uwzględnić kilka kwestii. Oprócz koloru, kształtu i wyglądu dobrze jest też zastanowić się nad najczęściej umieszczanymi napisami na skrzynce.

Przygotuj dobrze dopasowaną tabliczkę na skrzynkę pocztową

Etykietka imienna na skrzynce pocztowej

To jeden z mniejszych wariantów tabliczek. Zawiera ona najczęściej tylko imię i nazwisko właściciela lub nazwę firmy. Etykietka imienna to prosty sposób poinformowania otoczenia, kto mieszka lub pracuje w danym budynku.

Tabliczka „Tutaj mieszka” 

Jest to mniej oficjalna wersja imiennej tabliczki na skrzynkę pocztową. Nad imieniem i nazwiskiem umieszcza się napis „Tutaj mieszka”, co oczywiście może być dla otoczenia oczywiste, jednak dzięki temu napis na skrzynce będzie zdecydowanie bardziej serdeczny. 

Nazwisko/Pełne imię i nazwisko 

Tabliczka imienna na skrzynce pocztowej może zawierać tylko nazwisko osoby mieszkającej w budynku lub jej pełne imię i nazwisko. Jest to kwestia gustu, jednak w przypadku osób, które mieszkają w klatce schodowej, gdzie jest więcej mieszkańców o tym samym nazwisku, dodanie imienia może bardzo się przydać.

Adres 

Część osób oprócz imienia i nazwiska/nazwy decyduje się na umieszczenie na tabliczce również adresu. To dobre rozwiązanie, jeśli na budynku domu nie ma tablicy z adresem – taka tabliczka na skrzynce ułatwi pracę listonoszowi i roznosicielowi gazet.

Starannie wybierz tabliczkę na skrzynkę pocztową – także niewielka tabliczka może przekazywać ważne informacje. 

Co sądzą nasi klienci?