Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki ogrodowe

Tabliczki do ogrodu nie tylko pomagają utrzymać porządek na grządkach, ale również stanowią pewien element dekoracyjny. Dla wielu osób ogród to swoistego rodzaju oaza, gdzie oprócz kwiatów i roślin mile widziane są również kamienie, figurki oraz właśnie tabliczki. Aby stworzyć wymarzoną atmosferę w swoim ogrodzie, możesz zaprojektować tabliczki dokładnie takie, jakie chcesz. Samodzielnie wybierasz ich treść, kształt i wygląd.

W większości przypadków są to malutkie tabliczki wystające z ziemi, informujące jak nazywa się dana roślina lub kwiat. Jednak kategoria tabliczki do ogrodu obejmuje również inne rodzaje tabliczek ustawianych w ogrodach.

Rodzaje tabliczek do ogrodu

Co tutaj rośnie?

W ogrodach najczęściej spotyka się tabliczki informujące, jaka roślina rośnie w danym miejscu. W takim przypadku tabliczka może informować, co dopiero wyrośnie lub też dokładnie podawać nazwy kwiatów czy roślin, które dopiero za jakiś czas osiągną swój standardowy wygląd.

Zapraszamy

Tabliczki powitalne można umieszczać w wielu miejscach, nie tylko na drzwiach do domu. Równie często stawiane są w ogrodzie, proponując spędzenie miłych, relaksujących chwil na powietrzu.

Dla właścicieli psów

W dużych, publicznych ogrodach lub na działkach rekreacyjnych stawiane są tabliczki przypominające właścicielom psów, aby posprzątali po swoich pupilach. W takim przypadku można zaprojektować tabliczki, które są estetyczne i wkomponowują się w otoczenie.

Aforyzmy/przysłowia

Dość często spotyka się również na tabliczkach w ogrodzie zabawne i pobudzające do przemyśleń napisy. Na przykład „Ten ogród będzie IDEALNY... kiedyś” czy też „Strefa bezstresowa”, które jasno wskazują, że ogród służy do wypoczynku.

Co sądzą nasi klienci?