Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat tabliczki z oznaczeniami

Tabliczki do oznaczenia z grawerunkiem w plastiku, mosiężne znaczniki lub znaczniki ze stali nierdzewnej? Szyldmax.pl oferuje tabliczki do oznaczenia w różnych wariantach. Zamów samoprzylepną tabliczkę do oznaczenia lub z tabliczkę haczykiem do powieszenia w kształcie litery ‘’S’’.

 

Tabliczki z oznaczeniami są zwykle niewielkie i służą do praktycznego oznakowania. Często na tabliczkach używane są różne skróty czy określenia branżowe, gdyż ich treść powinna być maksymalnie krótka i zwięzła.

Tabliczki z oznaczeniami z tworzywa

Tabliczki z oznaczeniami z grawerowanego tworzywa to popularny sposób prezentacji różnego typu informacji. Można w ten sposób oznaczyć wszystko, od maszyn i systemów wentylacyjnych po ekrany i komputery. Najczęściej spotyka się tego typu oznaczenia w branży elektrycznej, budowlanej i instalacjach HVAC, gdzie służą do oznaczania przewodów i ich funkcji. Grawerowane laserowo tabliczki z oznaczeniami są również popularne w branży telekomunikacyjnej, informatycznej i instalacjach alarmowych.

Nasze plastikowe tabliczki z oznaczeniami możesz zaprojektować według własnych potrzeb. Tabliczki można zamówić w różnych kształtach (owalne, prostokątne, kwadratowe, w kształcie strzałki itp.) oraz w różnych kolorach. Są odpowiednie do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, wytrzymują promieniowanie UV i trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu można je umieścić w różnych miejscach.

Mosiężne tabliczki z oznaczeniami

Nasze tabliczki z oznaczeniami z mosiądzu i niklowanego mosiądzu (srebrne) oferowane są w rozmiarze 60 x 18 mm. To idealna opcja dla osób poszukujących bardziej eleganckiego oznaczenia. Oznacz swoje trofea, obrazy, gabloty, płyty i inne przedmioty tabliczkami z mosiądzu. Tabliczki grawerowane są cyfrowo i dostarczane z dwoma otworami na wkręty, aby ułatwić ich montaż. Tabliczki można także zamówić z dwustronną taśmą.

Tabliczki z oznaczeniami ze stali nierdzewnej

Nasze tabliczki z oznaczeniami ze stali nierdzewnej dostępne są w wymiarach 60 x 18 mm, 60 x 30 mm i 80 x 25 mm z nawierconymi otworami 3,5 mm. Tabliczki mają 1 mm grubości, są nierdzewne i kwasoodporne oraz mają powierzchnię matową lub szczotkowaną. Tabliczki z oznaczeniami ze stali nierdzewnej nadają się do użytku przy instalacjach lub w zakładach, gdzie panują trudne warunki. Wybierz rozmiary i dodaj własny tekst w Szyldomacie.

Dostępne metody mocowania

Śruba
Taśma
Śruba i taśma
Wisząca
Haczyk S
Oznaczniki przewodów
Kółko na klucze

Co sądzą nasi klienci?