Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Więcej informacji.

Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Tabliczki z oznaczeniami

Stwórz własną tabliczki z oznaczeniami z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.

Gwarancja zadowolonego klienta
Niskie ceny
Szybka dostawa
Łatwe zamawianie
Kompensujemy nasze emisje dwutlenku węgla!

Oferujemy tabliczki z oznaczeniami z grawerowanego tworzywa oraz z mosiądzu. Tabliczki z oznaczeniami są zwykle niewielkie i służą do praktycznego oznakowania. Często na tabliczkach używane są różne skróty czy określenia branżowe, gdyż ich treść powinna być maksymalnie krótka i zwięzła.

Popularne przykłady Tabliczki z oznaczeniami

Created with Fabric.js 2.7.0

Plastikowa tabliczka grawerowana

40 x 40 mm

11.40 PLN

Created with Fabric.js 2.7.0

Plastikowa tabliczka grawerowana

61 x 10 mm

7.55 PLN

Created with Fabric.js 2.7.0

Plastikowa tabliczka grawerowana

25 x 10 mm

5.54 PLN

Created with Fabric.js 2.7.0

Plastikowa tabliczka grawerowana

50 x 20 mm

8.99 PLN

Created with Fabric.js 2.7.0

Plastikowa tabliczka grawerowana

25 x 23 mm

6.99 PLN

Created with Fabric.js 2.7.0

Plastikowa tabliczka grawerowana

30 x 30 mm

8.43 PLN

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Dostosuj tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki z oznaczeniami

Tabliczki z oznaczeniami z tworzywa

Tabliczki z oznaczeniami z grawerowanego tworzywa to popularny sposób prezentacji różnego typu informacji. Można w ten sposób oznaczyć wszystko, od maszyn i systemów wentylacyjnych po ekrany i komputery. Najczęściej spotyka się tego typu oznaczenia w branży elektrycznej, budowlanej i instalacjach HVAC, gdzie służą do oznaczania przewodów i ich funkcji. Grawerowane laserowo tabliczki z oznaczeniami są również popularne w branży telekomunikacyjnej, informatycznej i instalacjach alarmowych.

 

Nasze plastikowe tabliczki z oznaczeniami możesz zaprojektować według własnych potrzeb. Tabliczki można zamówić w różnych kształtach (owalne, prostokątne, kwadratowe, w kształcie strzałki itp.) oraz w różnych kolorach. Są odpowiednie do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, wytrzymują promieniowanie UV i trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu można je umieścić w różnych miejscach. Tabliczki mocowane są na trzy sposoby: na wkręty i/lub taśmę dwustronną. W przypadku zamówienia tabliczki do montażu wiszącego będzie ona miała gotowe otwory na górze. Tabliczki można umocować na wkręty, haczyki lub paski taśmy klejącej (dostawa nie obejmuje tych elementów).

U nas możesz zaprojektować własne, unikalne oznaczenie bez względu na to, czy jest to numer seryjny z bieżącą numeracją, czy zwykłe litery. W Szyldomacie samodzielnie wybierasz rozmiar, czcionkę oraz kolor, tak aby tabliczka pasowała dokładnie do miejsca, w którym ma być umieszczona.

Mosiężne tabliczki z oznaczeniami

Nasze tabliczki z oznaczeniami z mosiądzu i niklowanego mosiądzu (srebrne) oferowane są w rozmiarze 60 x 18 mm. To idealna opcja dla osób poszukujących bardziej eleganckiego oznaczenia. Oznacz swoje trofea, obrazy, gabloty, płyty i inne przedmioty tabliczkami z mosiądzu. Tabliczki grawerowane są cyfrowo i dostarczane z dwoma otworami na wkręty, aby ułatwić ich montaż. Tabliczki można także zamówić z dwustronną taśmą.

Dostępne metody mocowania

Śruba
Taśma
Śruba i taśma
Wisząca
Haczyk S
Oznaczniki przewodów

Co sądzą nasi klienci?