Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Więcej informacji na temat tabliczek zewnętrznych

Nasze tabliczki zewnętrzne wykonywane są z różnych materiałów i w różnych rozmiarach – doskonale nadają się do zaprezentowania marki, informowania lub ozdobienia elewacji czy też każdej innej powierzchni.

Zaprojektuj spersonalizowaną tabliczkę na dom, bar, restaurację czy też do ogrodu. Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów lub zaprojektuj własną na naszej stronie. Nasze tabliczki zewnętrzne są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Do wyboru masz wiele różnych materiałów.

Jaki materiał najlepiej nadaje się na tabliczki zewnętrzne?

Oferujemy bogatą ofertę materiałów wytrzymujących trudne warunki pogodowe, takie jak wiatr, deszcz i niską temperaturę.

Tabliczki zewnętrzne z metalu

Nasze wysokiej jakości tabliczki metalowe są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, idealne do użytku na zewnątrz. Są wykonane z aluminium i wytrzymują około 10 lat na zewnątrz. Aluminiowe tabliczki zewnętrzne można zamówić również w wersji odblaskowej.

Tabliczki zewnętrzne z akrylu

Tabliczki akrylowe, czyli z pleksiglasu, również wytrzymują na zewnątrz około 10 lat i są powszechnie stosowane na elewacjach przy wejściu. Nasze tabliczki akrylowe są drukowane cyfrowo. Tabliczki akrylowe zapewniają firmom profesjonalny, stylowy wygląd.

Tabliczki zewnętrzne z tworzywa

W przypadku tabliczek zewnętrznych z tworzywa polecamy modele grawerowane. Mają trwałość przy użytkowaniu zewnętrznym do około 10 lat i są wykonane z dwóch warstw laminatu plastikowego. Tekst i grafika są grawerowane laserowo, stąd widać dolną warstwę – kolor tekstu lub grafiki. Mamy w ofercie również plastikowe tabliczki z kolorowym nadrukiem, jednak nie polecamy ich do użytku na zewnątrz.

Napisy zewnętrzne

Napisy zewnętrzne oferujemy z winylu albo wykrawane wzdłuż konturu. Napisy winylowe można umieścić na samochodzie, oknie lub ścianie – są dostępne w wielu kolorach. Są odporne na promieniowanie UV i wytrzymują około 10 lat na zewnątrz.

Nasze tabliczki wykrawane wzdłuż konturu są wykonane z akrylu (PMMA) i również wytrzymują około 10 lat. Przeznaczone są do umocowania na gładkiej, suchej i czystej powierzchni za pomocą taśmy samoprzylepnej z tyłu. Taśma ma bardzo mocną przyczepność, a tabliczki są odporne na promieniowanie UV i zadrapania. Idealne do użycia na elewacji budynku.

Zabawne tabliczki zewnętrzne

Wybierz trwały materiał i stwórz własną zabawną tabliczkę zewnętrzną. Możesz zaprojektować tabliczkę na bar, na drzwi, informacyjną lub każdą inną, która poprawi Ci nastrój.

Pomożemy Ci

Szukasz tabliczek zewnętrznych do użytku firmowego? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy pomogą Ci zaprojektować trwałe, atrakcyjne wizualnie tabliczki zewnętrzne do każdego celu. Możesz także poprosić nas o darmową wycenę. Jeśli jednak nie masz ochoty się z nami kontaktować, możesz także skorzystać z naszego narzędzia do projektowania i samodzielnie stworzyć swoją tabliczkę, wybierając materiał, rozmiar, kolor, napis i grafikę. Powodzenia!

Co sądzą nasi klienci?