Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat identyfikatory

Najlepiej sprawdzają się identyfikatory z mosiądzu, tworzywa sztucznego i aluminium oraz drewna. Wyróżnia je estetyka, przystępna cena i wysoka jakość.

Identyfikatory w miły sposób nadają kontaktom z pacjentem lub klientem bardziej osobistego charakteru.

Identyfikatory dostępne są z dwoma rodzajami mocowania — wybierz ten, który bardziej Ci odpowiada. Agrafka umożliwia łatwe przypięcie identyfikatora do koszulki lub innego rodzaju odzieży, ale może pozostawić niewielką dziurkę. Alternatywą jest zamocowanie identyfikatora na magnes, co zawsze się sprawdza.

Szyldomat oferuje możliwość łatwego i szybkiego zamówienia dużej liczby identyfikatorów z różnymi imionami i nazwiskami, tytułami itd. Jeśli potrzebujesz pomocy w złożeniu większego zamówienia na identyfikatory imienne, skontaktuj się naszym działem obsługi klienta, a chętnie udzielimy wszelkich informacji!

Identyfikatory grawerowane

Grawerowane tabliczki wykonane z dwóch warstw laminatu: górna to kolor tabliczki, a dolna — kolor napisu. Wszystkie kombinacje kolorystyczne dostępne są w Szyldomacie, gdzie możesz również wybrać kształt tabliczki spośród wielu różnych możliwości. Istnieje również możliwość umieszczenia na identyfikatorze grafiki (np. logo).

Identyfikatory grawerowane stosowane są zwykle w służbie zdrowia i branży usługowej.

Identyfikatory z kolorowym nadrukiem

Oferujemy identyfikatory z kolorowym nadrukiem w różnych opcjach: z mosiądzu, niklowanego mosiądzu (srebrne), tworzywa sztucznego, aluminium i drewna. Identyfikatory można zamówić w trzech kształtach – wszystkie cechuje długa trwałość. Podobnie jak w przypadku identyfikatorów grawerowanych tutaj także istnieje również możliwość umieszczenia na identyfikatorze własnej grafiki (np. logo). Napis oraz grafika drukowane są cyfrowo w kolorze. Identyfikatory drewniane są z płyty pilśniowej MDF (Medium Density Fibreboard) o grubości 4 mm z fornirem brzozowym, wiśniowym lub dębowym.

Identyfikatory z kolorowym nadrukiem są stosowane zwykle przez pracowników urzędów gminy, szkół, banków, agentów nieruchomości oraz na targach.

Identyfikatory Eco Board

Nasze identyfikatory Eco Board są wyprodukowane z ekologicznego materiału składającego się z wysokiej jakości kartonu z wypełnieniem z włókien drewnianych marki Katz. Produkt jest wytwarzany przy użyciu nadruku cyfrowego na gładkiej, matowej i laminowanej powierzchni, co w efekcie gwarantuje wyraźne, piękne kolory wysokiej jakości.

Ten niedrogi, ekologiczny materiał nadaje się doskonale do produkcji identyfikatorów na np. targi, kursy, seminaria czy konferencje, tak aby można było zidentyfikować uczestników wydarzenia poprzez wskazanie ich imienia i nazwiska oraz funkcji. Eco Board są idealne dla osób, które poszukują identyfikatorów do użytku podczas krótkich wydarzeń, dlatego identyfikator może być prostszego typu.

Osobom, które używają identyfikatorów na co dzień w pracy, polecamy nasze tabliczki plastikowe, aluminiowe, drewniane lub mosiężne, które posiadają dłuższą trwałość.

Dostępne metody mocowania

Agrafka
Magnes
Mocowanie na wsuwkę

Co sądzą nasi klienci?