Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Tabliczki „Nie przeszkadzać”

Czy Twoi współpracownicy często przeszkadzają Ci w pracy głośnym zachowaniem? Czy sąsiedzi pukają do drzwi dokładnie w momencie usypiania dzieci lub gdy nie chcesz, aby ktoś przeszkadzał Ci w spotkaniu? Bez względu na przyczynę, potrzebujesz tabliczki proszącej otoczenie, aby zachowało ciszę. Zapewnij sobie ciszę i spokój, umieszczając ładną tabliczkę z prostym komunikatem: Proszę nie przeszkadzać!

Istnieje wiele okoliczności wymagających ciszy. W każdym wieku człowiek ma swoje potrzeby. Czasami ciszy oczekują wszyscy, od niemowlaka aż po seniora.

Tabliczki „Nie przeszkadzać” – przykłady

Pokój nastolatka – Nie przeszkadzać! Pukać! Tutaj rządzę ja! Tabliczki do pokoju nastolatka zwykle zawierają wiele nakazów, aby mu nie przeszkadzać. Pozwól dziecku lub nastolatkowi zaprojektować własną tabliczkę – dzieciaki zwykle lubią takie zadania.

Nie przeszkadzać, Trwa egzamin/rozmowa kwalifikacyjna – zwykle treść komunikatu na tabliczce lepiej trafia do odbiorcy, jeśli podana jest przyczyna prośby o ciszę. Jeśli na tabliczce widnieje informacja, że trwa egzamin, więcej osób jest skłonnych zachowywać się ciszej niż w przypadku samego „Proszę nie przeszkadzać”. I w zasadzie nie ma znaczenia, jaka jest przyczyna.

Nie przeszkadzać, śpiące dzieci – ostatnią rzeczą, jakiej życzą sobie rodzice małych dzieci to przeszkadzanie ich pociechom w nocnym wypoczynku. Dzwonek lub pukanie do drzwi może spowodować, że trzeba będzie powtarzać cały rytuał usypiania od początku. Stąd wywieszenie oryginalnej tabliczki z jasnym komunikatem „Nie przeszkadzać” może przynieść wspaniały efekt.

Podobne działanie ma tabliczka z napisem „Nie przeszkadzać! Śpiące niemowlę”, którą można zawiesić na wózku, aby poprosić wszystkie osoby w pobliżu o zachowanie ciszy. 

Angielska wersja tej tabliczki „Do not disturb” – zwykle pojawia się w hotelach. To obowiązkowy element każdego pokoju hotelowego, który goście mogą zawiesić na klamce, aby poinformować personel sprzątający, aby nie przeszkadzał mieszkańcom pokoju.

Zacznij projektować tabliczkę

Przykład Tabliczki „Nie przeszkadzać”

Created with Fabric.js 1.7.19 DON'T DISTURB! IN PROGRESS WORK

Plastikowa tabliczka grawerowana

200 x 130 mm

104.36 PLN

Created with Fabric.js 2.7.0 DO NOT DISTURB

Plastikowa tabliczka grawerowana

250 x 130 mm

124.30 PLN

Created with Fabric.js 1.7.22 DO NOT DISTURB WHEN DOOR IS CLOSED

Plastikowa tabliczka z kolorowym nadrukiem

250 x 130 mm

125.53 PLN

Co sądzą nasi klienci?