Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki „Nie przeszkadzać”

Czy Twoi współpracownicy często przeszkadzają Ci w pracy głośnym zachowaniem? Czy sąsiedzi pukają do drzwi dokładnie w momencie usypiania dzieci lub gdy nie chcesz, aby ktoś przeszkadzał Ci w spotkaniu? Bez względu na przyczynę, potrzebujesz tabliczki proszącej otoczenie, aby zachowało ciszę. Zapewnij sobie ciszę i spokój, umieszczając ładną tabliczkę z prostym komunikatem: Proszę nie przeszkadzać!

Istnieje wiele okoliczności wymagających ciszy. W każdym wieku człowiek ma swoje potrzeby. Czasami ciszy oczekują wszyscy, od niemowlaka aż po seniora.

Tabliczki „Nie przeszkadzać” – przykłady

Pokój nastolatka – Nie przeszkadzać! Pukać! Tutaj rządzę ja! Tabliczki do pokoju nastolatka zwykle zawierają wiele nakazów, aby mu nie przeszkadzać. Pozwól dziecku lub nastolatkowi zaprojektować własną tabliczkę – dzieciaki zwykle lubią takie zadania.

Nie przeszkadzać, Trwa egzamin/rozmowa kwalifikacyjna – zwykle treść komunikatu na tabliczce lepiej trafia do odbiorcy, jeśli podana jest przyczyna prośby o ciszę. Jeśli na tabliczce widnieje informacja, że trwa egzamin, więcej osób jest skłonnych zachowywać się ciszej niż w przypadku samego „Proszę nie przeszkadzać”. I w zasadzie nie ma znaczenia, jaka jest przyczyna.

Nie przeszkadzać, śpiące dzieci – ostatnią rzeczą, jakiej życzą sobie rodzice małych dzieci to przeszkadzanie ich pociechom w nocnym wypoczynku. Dzwonek lub pukanie do drzwi może spowodować, że trzeba będzie powtarzać cały rytuał usypiania od początku. Stąd wywieszenie oryginalnej tabliczki z jasnym komunikatem „Nie przeszkadzać” może przynieść wspaniały efekt.

Podobne działanie ma tabliczka z napisem „Nie przeszkadzać! Śpiące niemowlę”, którą można zawiesić na wózku, aby poprosić wszystkie osoby w pobliżu o zachowanie ciszy. 

Angielska wersja tej tabliczki „Do not disturb” – zwykle pojawia się w hotelach. To obowiązkowy element każdego pokoju hotelowego, który goście mogą zawiesić na klamce, aby poinformować personel sprzątający, aby nie przeszkadzał mieszkańcom pokoju.

Co sądzą nasi klienci?