Przejdź do głównej zawartości

Sposób mocowania – Naklejki

Sposób mocowania – Naklejki

Potrzebne przedmioty:
· Filcowa skrobaczka (w zestawie)
· Środek do oczyszczenia podłoża (najlepiej rozpuszczający tłuszcz)

Aby osiągnąć możliwie najlepszy efekt, zalecamy umycie podłoża, na którym ma być umieszczona naklejka, środkiem odtłuszczającym, najlepiej płynem do naczyń lub okien. Przed montażem upewnij się, że powierzchnia wyschła całkowicie. Jeśli na podłożu pozostanie tłuszcz lub brud, czas utrzymania się naklejki będzie krótszy, a może się nawet zdarzyć, że naklejka nie przyklei się prawidłowo.

Uwaga: naklejki przykleja się gorzej w niskich temperaturach (poniżej 15 stopni), dlatego jeśli planujesz przyklejać ją na zewnątrz w niskiej temperaturze, najpierw nagrzej powierzchnię suszarką do włosów lub opalarką. Zachowaj ostrożność, aby nie przegrzać ani nie uszkodzić podłoża.

1. Podnieś naklejkę i przyłóż do powierzchni, na której ma się docelowo znajdować, aby sprawdzić, czy jest prosto. Wykonaj przynajmniej dwa oznaczenia na ścianie (które później będzie można usunąć), tak aby mieć punkty odniesienia podczas montażu. Można to zrobić w narożnikach lub w czterech różnych punktach wokół produktu.

2. Następnie oderwij papier ochronny z tyłu produktu.

3. Umieść naklejkę na środku wewnątrz oznaczeń i dociśnij, zaczynając od środka i przesuwając się na zewnątrz i na boki.

4. Przeciągnij po naklejce filcową skrobaczką, która była dołączona do zamówienia, lub suchą ściereczką, aby pozbyć się ewentualnych pęcherzyków powietrza.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Lub użyj tego formularza

Kontaktując się z nami, podaj numer zamówienia lub faktury. Dzięki temu będzie nam łatwiej pomóc Ci rozwiązać problem.

Kontaktując się z Szyldomatem pocztą elektroniczną, zapisujemy Twoją sprawę i dane kontaktowe w naszym systemie. Jest to niezbędne do obsługi Twojego zgłoszenia. Więcej informacji znajduje się w naszej polityce prywatności.

Co sądzą nasi klienci?