Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat zabawne tabliczki

Zabawne tabliczki mogą rozluźniać atmosferę w pracy, w domu lub w budynku jakiejś organizacji.

Nawet jeśli treść komunikatu jest z założenia dość sztywna i nudna, zawsze można wymyślić sposób, aby przekazać go otoczeniu w zabawny sposób. Puść wodze fantazji i zafunduj otoczeniu dawkę humoru i dobrej zabawy, umieszczając własnoręcznie zaprojektowaną zabawną tabliczkę.

Możesz na niej umieścić w zasadzie każdą treść. Jeśli masz problemy z wymyśleniem czegoś zabawnego, możesz przejrzeć najczęściej stosowane żartobliwe teksty na dany temat.

Zabawne tabliczki na różne tematy

Zabawne drogowskazy

Bardzo często bazują na prawdziwych znakach drogowych, ale są nieco zmodyfikowane, aby było śmiesznie. Żart bazuje na rozpoznawalności danego znaku drogowego. 

Zabawne zakazy

Również tworzone na podstawie znaków drogowych. Często używany jest klasyczny znak czerwonego koła z przekreślonym symbolem lub obrazkiem wewnątrz. Takie tabliczki mogą być bardzo różne, w zależności od tego, co jest zabronione. 

Zabawne przypomnienia

W tej kategorii znajdują się klasyczne napisy typu „Posprzątaj po sobie – Twojej mamy tu nie ma” lub inne podobne. Tego typu tabliczka służy przypomnieniu, że trzeba coś zrobić, jednak w zabawny sposób. 

Zabawne tabliczki na drzwi

Umieszczając na tabliczce błędy ortograficzne, dziwne synonimy lub znaczenia, dodasz do niej zabawny akcent i będzie weselsza niż jej klasyczna wersja. Zasada ta obowiązuje przy wszystkich rodzajach tabliczek, od tych umieszczanych na drzwiach po te oznaczające pomieszczenia konferencyjne.  

Zabawne tabliczki imienne

Tabliczki umieszczane na odzieży lub drzwiach biura nie muszą być sztywne i nudne. Nie bój się złamać schematu i zaprojektować zabawną tabliczkę imienną, wprowadzając nieco humoru w pracy.

Zamów zabawną tabliczkę i zafunduj otoczeniu dawkę śmiechu!

Co sądzą nasi klienci?