Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki samochodowe

Wiele przedsiębiorstw umieszcza na swoich samochodach różne napisy, np. reklamę własnej działalności. Natomiast osoby prywatne często decydują się na bardziej indywidualne naklejki, zwykle o zabawnej treści.

Własnoręcznie zaprojektowane tabliczki/naklejki na samochód mogą zawierać praktycznie każdą treść, począwszy od reklam i informacji aż po śmieszne uwagi do innych uczestników ruchu. Tabliczki zwykle mocowane są na przyssawki od wewnętrznej strony szyby, natomiast winylowe naklejki przykleja się na karoserii lub na szybie na zewnątrz lub od wewnątrz.

Zaprojektuj własną tabliczkę/naklejkę na samochód

Usunięcie lub modyfikacja tablic rejestracyjnych samochodu jest niezgodne z prawem, jednak nie ma żadnych ograniczeń dotyczących umieszczania własnych tabliczek/naklejek na samochodzie. Dotyczy to wnętrza pojazdu, jak i jego części zewnętrznych.

Reklamy na samochodzie 

Promowanie firmy poprzez reklamę na samochodzie to tani i skuteczny sposób. Można zdecydować się na plastikowe tabliczki mocowane na przyssawkach, jednak najlepszy efekt dają winylowe naklejki umieszczane bezpośrednio na karoserii. Zaletą winylowych naklejek jest ich prostota użycia, niska cena oraz elastyczność umieszczania reklamy, co stanowi ogromną przewagę wobec lakierowania auta.

Jeśli chcesz umieścić na samochodzie reklamę, pamiętaj aby tekst był relatywnie duży, uwzględniał nazwę przedsiębiorstwa oraz rodzaj działalności, a także dane kontaktowe.  

Zabawne tabliczki/naklejki

Tutaj znajdziesz tabliczki/naklejki na samochód zawierające akcenty humorystyczne. Często umieszcza się je na tylnej szybie. Przykładowo: „Jeśli możesz to przeczytać, jedziesz zbyt blisko” lub bardziej subtelne: „Przepraszam, że jadę tak blisko przed Tobą”.

Na sprzedaż

Prostym sposobem poinformowania innych, że chcesz sprzedać swój samochód, jest umieszczenie na tylnej szybie informacji „Na sprzedaż” razem z ceną, numerem telefonu oraz ewentualnie adresem e-mail.

Co sądzą nasi klienci?