Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat tabliczki aluminiowe inspirowane tablicami emaliowanymi

W trosce o środowisko zdecydowaliśmy się nie sprzedawać tabliczek emaliowanych, ale zamiast tego oferujemy wysokiej jakości tabliczki aluminiowe o zbliżonym wyglądzie do szyldu emaliowanego.

Zaprojektuj aluminiową tabliczkę w charakterystycznym niebieskim kolorze z tradycyjną białą ramką. Nasze tablice aluminiowe są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne przez okres 7-10 lat w przypadku stosowania w warunkach zewnętrznych. Aluminiowe tabliczki mogą mieć podobny wzór jak tablice emaliowane.

Tabliczki emaliowane równie dobrze pasują do nowoczesnych jaki i tradycyjnych wnętrz, oraz są często używane do oznaczania numerów domów i nazw ulic. W Szyldomacie możesz wybrać dowolny kształt. Szukasz tabliczki kwadratowej, prostokątnej, okrągłej lub owalnej?

Z nami możesz zaprojektować własną aluminiową tabliczkę, która jest podobna do tabliczki emaliowanej, w tym samym kolorze i z tradycyjną ramką w staromodnym wzorze.

Co sądzą nasi klienci?