Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Tabliczki do gabinetów

Tabliczka do gabinetu to zwykle szyld przy wejściu do gabinetu lub przychodni świadczących usługi zdrowotne. Może mieścić się na drzwiach zewnętrznych budynku lub wewnątrz, na drzwiach poszczególnych lokali. Tabliczki do gabinetu ułatwiają trafienie do właściwego miejsca oraz zapewniają gościom lub pacjentom informacje na temat osób, z którymi są umówieni.

Więcej
Zacznij projektować tabliczkę

Wszystkie tabliczki do gabinetów prezentują specjalność oraz imiona i nazwiska osób pracujących w danym miejscu. Pełnią one funkcję informacyjną także wówczas, jeśli ich treść dotyczy czegoś innego niż ww. informacje. 

Tabliczki do gabinetu – różne teksty

W zależności od sposobu organizacji pracy w gabinecie lub przychodni tabliczki mogą mieć różny wygląd i treść.

Wejście

przy wejściu należy umieścić maksymalnie czytelną informację na temat pracy gabinetu lub przychodni. Najczęściej umieszcza się tam nazwę gabinetu/przychodni, godziny pracy oraz numer telefonu. Jeśli w gabinecie/przychodni przyjmuje kilka osób, można również wymienić ich imiona i nazwiska oraz zawód. Również korzystne bywa podanie adresu strony internetowej. Dzięki temu osoby potrzebujące dodatkowych informacji mogą je uzyskać, nawet wtedy gdy gabinet jest nieczynny.

Tabliczka z nazwą poradni 

w dużych przychodniach często pracują różni specjaliści. W takim przypadku warto wyraźnie oznaczyć poszczególne poradnie. Można przy nich dodać imiona i nazwiska specjalistów przyjmujących w danej poradni. 

Drzwi wewnętrzne/Imię i nazwisko

 jeśli w przychodni przyjmują na przykład tylko psycholodzy, wystarczy na drzwiach umieścić tylko imię i nazwisko osoby, która zajmuje dany pokój. 

Co sądzą nasi klienci?