Magnesy

Stwórz własną magnesy z dowolnym napisem i wzorem lub skorzystaj z naszych gotowych szablonów.

Łatwe zamawianie
Szybka dostawa
Niskie ceny
Gwarancja zadowolonego klienta
100 % Kompensacja szkód klimatycznych

Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Podobne kategorie

Informacje na temat magnesy

Magnesy Zaprojektuj dowolnie online spersonalizowane magnesy. Oferujemy magnesy o z magnesem na całej powierzchni tabliczki. Dzięki silnej przyczepności doskonale sprawdzają się w pojazdach, na lodówkach, na zmywarkach, na tablicach suchościeralnych i innych powierzchniach magnetycznych. 

Spersonalizowane magnesy online

Wykonujemy spersonalizowane magnesy zgodnie z Państwa życzeniem. Naszych magnesów można używać do wszystkiego, od przyczepiania informacji do lodówek po prezentację firmy na samochodzie. Nasze silne magnesy są doskonałe do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Nasze magnesy powinny być stosowane na czystych, suchych i gładkich powierzchniach, aby uzyskać najlepszą przyczepność. 

Magnesy z własnym nadrukiem

Z nami zamówisz magnesy z własnym nadrukiem. Prześlij do nas logo lub obraz, albo wybierz jeden z obrazów w Szyldomacie. Nasze magnesy drukujemy metodą druku cyfrowego w pełnym kolorze, aby uzyskać najlepsze rezultaty i jakość. 

Magnesy - niedrogi i łatwy sposób na reklamowanie się

Chcesz zareklamować firmę, zostawić wiadomość lub wystawić tymczasową ofertę? Tablica magnetyczna na samochód to tani i łatwy sposób na uwidocznienie firmy. Zareklamuj swój produkt, usługę lub firmę i zaprojektuj tablicę magnetyczną z nazwą, informacją i logo, którą możesz umieścić bezpośrednio na swoim samochodzie.

Nasze silne magnesy mają grubość 0,6 mm i można je zamówić w dowolnym rozmiarze do 900 x 1500 mm. Wybierz kształt, rozmiar, kolor i prześlij zdjęcia zgodnie z własną wizją.

Co sądzą nasi klienci?