Przejdź do głównej zawartości

Wizja i wartości

Szyldmax to my

Dążymy do prostych rozwiązań, które zaspakajają potrzeby klientów. Wprowadzamy branżę oznakowań do świata cyfrowego i chcemy zapewnić klientom bogatą ofertę, dobre ceny i szybkie dostawy. Aby zawsze być na wiodącej pozycji i oferować nieszablonowe podejście, musimy wykazywać się ciekawością, odpowiedzialnością i otwartością. Nasze narzędzie, Szyldomat, umożliwia klientom zamawianie produktów dokładnie według ich preferencji – to był nasz pierwszy krok w stronę rewolucji w tej branży. 

Zajrzyj do naszego świata tabliczek, tablic i szyldów – obejrzyj nowe połączenia materiałów, motywów i metod mocowania, ale najpierw poczytaj o naszej wizji i wartościach. To właśnie one nadają ton naszej działalności prowadzonej w Landvetter, miejscowości na wschód od Göteborga.

Nasza wizja

Nasza wizja zakłada stanie się najłatwiejszą i najbardziej odpowiedzialną witryną do zamawiania tabliczek i tablic online.

Nasze wartości

Nasze trzy podstawowe wartości stanowią naturalny element naszej kultury organizacyjnej i wytyczają nam drogę naprzód. 

Prostota

Wierzymy w prostotę w każdej postaci. Nasz klient powinien móc w prosty sposób zamówić produkt i skontaktować się z nami. Nieustannie dążymy do tworzenia prostych i wygodnych rozwiązań zaspakajających potrzeby klientów, podobnie jak chcemy, aby nasza codzienna praca przebiegała sprawnie i wydajnie dzięki prostym i nieskomplikowanym procesom roboczym.

Odpowiedzialność

Chcemy działać odpowiedzialnie bez względu na to, co robimy. To dla nas oczywiste, że chcemy przyjąć na siebie odpowiedzialność za wpływ naszej działalności na społeczeństwo, dlatego pracujemy na rzecz klimatu i zrównoważonego rozwoju (CSR) i angażujemy się w różne kampanie i współpracę. Chcemy być odpowiedzialnym, bezpiecznym i zrównoważonym przedsiębiorstwem. Więcej informacji na temat naszych działań w zakresie CSR znajduje się tutaj.

Szacunek

Dbamy o siebie nawzajem i szanujemy się, naszych klientów i nasze otoczenie. Nasi klienci powinni czuć się bezpieczni i zadowoleni, kupując u nas, i zawsze otrzymywać pomoc, jakiej potrzebują.

Co sądzą nasi klienci?