Tabliczki Drewniane

Grawerowane tabliczki drewniane nawiązują do tradycji i nadają się do użytku wewnątrz pomieszczeń, ale nie należy ich stosować na zewnątrz. Napis grawerowany jest na tabliczce drewnianej laserowo.

Tabliczki wykonane są w rozmiarze i kształcie zgodnie z zamówieniem, przy czym dostępne rozmiary mieszczą się w zakresie od 25 x 10 mm do 590 x 295 mm. Wykorzystujemy płyty pilśniowe MDF DF (Medium Density Fibreboard) o grubości 4 mm z fornirem brzozowym, wiśniowym lub dębowym.

Tabliczki drewniane można przymocować śrubami lub taśmą, zawiesić na ścianie na haczyku lub gwoździu albo użyć mocowania na ścianie z odstępem.

Zastosowanie

Jeśli chcesz wprowadzić nieco ciepła i dawnego nastroju, tabliczki drewniane sprawdzą się doskonale. Należy zwrócić jednak uwagę, że nadają się one tylko do użytku wewnątrz pomieszczeń. Częste zastosowanie:

  • Wizytówki na drzwi i inne tabliczki dekoracyjne do użytku wewnątrz pomieszczeń — np. do łazienki, sypialni lub sauny, aby nadać pomieszczeniu łagodniejszy i cieplejszy wygląd niż w przypadku tabliczek plastikowych. Piękny sposób na wyeksponowanie ważnych dla nas cytatów czy powiedzeń.
  • Tabliczki dla zwierząt domowych — np. do oznaczenia miejsca snu lub posiłków naszego pupila
Created with Fabric.js 1.7.9 WC

Tabliczka drewniana

60x60 mm

17.05 PLN z VAT

Created with Fabric.js 1.7.9

Tabliczka drewniana

100x100 mm

57.04 PLN z VAT

Created with Fabric.js 1.7.9 SOME PEOPLE JUST NEED A HIGH-FIVE IN THE FACE WITH A CHAIR

Tabliczka drewniana

70x100 mm

34.58 PLN z VAT

Created with Fabric.js 1.7.22 KOMPOSTI

Tabliczka drewniana

140x90 mm

61.40 PLN z VAT