Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz?

W naszym Szyldomacie możesz zaprojektować własne tabliczki dokładnie według własnego pomysłu. Tekst, kolor, kształt itp.

Zacznij projektować tabliczkę

Informacje na temat Tabliczki na wózek dziecięcy

Ostatnimi laty bardzo popularne stało się ozdabianie wózków dziecięcych tabliczkami. Zwykle przypominają tablicę rejestracyjną, ale wieszane są na wózku i mogą zawierać dowolną treść. Najczęściej na takiej tabliczce umieszcza się imię dziecka, jednak tylko od kreatywności projektanta tabliczki zależy, co jeszcze się na niej znajdzie.

Umieszczenie tabliczki na wózku informuje otoczenie, jak dziecko ma na imię, a poza tym nadaje wózkowi bardziej indywidualny charakter. Poza imieniem dziecka na tabliczce zwykle znajduje się również jakiś symbol lub piktogram.

Oryginalne tabliczki na wózek

Ze względu na to, że tabliczka na wózek przypomina tablicę rejestracyjną, często w miejscu numeru umieszcza się datę urodzenia dziecka. Zdarza się również, że na tabliczce znajduje się symbol UE lub polska flaga. W ten sposób tabliczka na wózek maksymalnie przypomina tablice rejestracyjne samochodu. 

Inną możliwością jest umieszczenie na tabliczce obrazka ilustrującego zainteresowania dziecka, np. piłkę lub bohatera kreskówek. Wielkie serce na tabliczce będzie wyrazem miłości projektującego do malucha. Można też dopisać pieszczotliwe przezwisko, jakim określane jest dziecko, dzięki czemu tabliczka będzie miała jeszcze bardziej indywidualny charakter. Jednak trzeba pamiętać, że przezwiska nadawane dzieciom mogą się zmienić z czasem lub być źle zinterpretowane przez otoczenie. 

Zaprojektuj własną tabliczkę na wózek dziecięcy, dobierając samodzielnie kolor, kształt, tekst oraz obrazki. Umieść na niej grafikę nawiązującą do zainteresowań dziecka lub jego charakteru, lub też jego datę urodzin. 

Co sądzą nasi klienci?