Informacja w związku z pandemią COVID-19: produkujemy i realizujemy zamówienia w trybie standardowym.

Kliknij tutaj, aby zacząć projektować własną tabliczkę

Tabliczki aluminiowe

Jeśli potrzebujesz metalowej tabliczki, zdecyduj się na opcję z aluminium. Są one bardzo wytrzymałe, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i doskonale sprawdzają się w użytku na zewnątrz budynków. Dostępne są również w wersji odblaskowej, co przyda się zwłaszcza do oznakowania drogi.

Tabliczki można zamówić w rozmiarach od 70 x 30 mm do 2000 x 1200 mm o standardowej grubości 1,5 mm. Napis i grafika drukowane są cyfrowo, a wykończenie tabliczki stanowi laminat odporny na promieniowanie UV.

Tabliczki aluminiowe można zamocować na ścianie lub innej płaskiej powierzchni wkrętami, na uchwytach dystansowych lub paskach samoprzylepnych. Skorzystaj z naszego wspornika do flag i zamontuj tabliczkę w taki sposób, aby wystawała z fasady lub ściany. Można je również zamontować uchwytem na słupku, pod warunkiem że średnica słupka mieści się w zakresie 50–65 mm.

Więcej
Zacznij projektować tabliczkę

Przykład Tabliczka aluminiowa

Created with Fabric.js 1.7.22 20

Tabliczka aluminiowa

160 x 150 mm

162.63 PLN

Created with Fabric.js 1.7.12 AUTHORISED PERSONS ONLY NO ENTRY

Tabliczka aluminiowa

210 x 297 mm

241.20 PLN

Created with Fabric.js 1.7.9

Tabliczka aluminiowa

300 x 300 mm

301.59 PLN

Created with Fabric.js 1.7.9 Odtwarzanie Dzieci Jechać Powoli!

Tabliczka aluminiowa

400 x 300 mm

349.78 PLN

Zastosowanie

Wysokiej jakości metalowa tabliczka z aluminium o estetycznym wyglądzie. Aluminium dobrze sprawdza się zarówno w przypadku małych, jak i dużych tablic.

  • Znaki drogowe, tablice z nazwami ulic, tablice parkingowe wykonane są zwykle z aluminium w celu uzyskania maksymalnej trwałości. Dodatkowo zaletą tego typu tablic jest możliwość zamówienia ich w wersji odblaskowej, co sprawia, że są dobrze widoczne w ciemności.
  • Aluminium jest też idealnym wyborem w przypadku szyldów informacyjnych dla firm, sklepów i innych budynków, gdzie liczy się wysoka jakość. Ponadto tabliczki aluminiowe łączą w sobie elegancję i profesjonalizm.
  • Aluminium jest godne polecenia, jeśli chcemy, aby nasz szyld biurowy lub inny zyskał nieco bardziej ekskluzywny wygląd.

Co sądzą nasi klienci?